Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кабинета на Директора - Page 8 Viu1308091624hКабинета на Директора - Page 8 Bfi1308088891hКабинета на Директора - Page 8 Bfi1308091345d Кабинета на Директора - Page 8 Viu1308166249b

 

 Кабинета на Директора

Go down 
+14
Гарет Крейд
Мони Станфорд
Гандалф Крут
Зара Фантомхайф
Ани O'Ре Торрес
Луси Холт
Леда.
Вен Гартен
Ваня ОлкемБърд
Иво Слъгхорн
Лина Мориан
Алис Гуанохил
Августус Донован
Nelly Lovett.
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:44 pm

Вики,аз вярвам САМО в това суеверие,защото веднъж ТОЧНО на петък 13-ти се пребих..и после разбрах,че бащата на една приятелка е катастрофирал!!Не точто катастрофирал,но се беше ударил в една друга кола!!
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:50 am

Вики Морган написа:
АМИ ИВО АКО МОЖЕХМЕ ДА ВЪРНЕМ ЛАГЕРА ЩЯХМЕ ДА ГО ВЪРНЕМ, КАКТО ВИЖДАШ ДАНИЕЛА ГО ПРЕВЗЕ, ЗАЩОТО ТЯ ГО НАПРАВИ, СЛЕДОВАТЕЛНО НИЩО НЕ Я СПИРА. Моля ?

Емииии....да си направим наш лагер.....
Или защо да е лагер?!
Аз искам тук да се вложи малко приключение!
В Гримуолд само това няма!
ПРИКЛЮЧЕНИЕ! БИТКИ!
А не....смотани часове!??!?!?!
Никой не влиза защото само това има?!?!!!!!!!!
Аз! Ви казвам, че ще си напъна мозъка!
Ще измисля нещо яко!?
Например.....помните, че Хари Потър винаги започва от Привит Драйв....№4 нали!
Мисълта ми е да направим форум с градове, като категорий, улици като форуми и № на къщата като теми! Там учениците ще живеят преди да започне годината! Този ученик ще пише да речем РП.../защото няма да има родители потребители/...РП, как разбира, че е мягьосник.....или....Сещате ли се! А най-отдолу на форума да има Влак..., който ще ги откара в Гримолд!
Зъдължението на учителите е.....или по скоро на ръководството е да измислят приключение на деата...., но не на ВСИЧКИ деца да е едно приключение а на Групи!
Напрмер:
Аз, Мими и Иви в един отбор....
Ние няма да знаем какво е приключението ни, а вие ще го изработите докато сме в Гримуолд или може и още в къщите! Домашни духчета ли ще се прещат не ме интересува!
Трябва Гримуолд да живне малко!
П.П. Зу ако си прочела това има още на 3 страница...писал съм....
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 7:51 am

Хора имам МНОГО важна новина!!!! Всъщност са две новини, но засега ще ви кажа само едната. Така - сега говорих с братовчед ми, който реши да си направи рег, но това не е основното - въпроса е, че когато той видя форума ми каза, нещо БЛЕСТЯЩО! И ми просветна - знам какво ни липсва, хораааааааа!!! Единствено приключения! Иво е прав - битки със Смъртожадни, опасности и т.н. Как ХП стана известен?!
Заради ДИНАМИКАТА! Неочаквани обрати, всякакви битки, войни, мистерии и тем подобни. Въпросът е, че останахме хипер-малко. И това сега може да ни помогне - да се промени изцяло форума, както и Иво каза.
Моята идея е освен улици в Магическия свят, да се добавят и градове от Мъгълския! Категория: "Мъгълски свят", където да има известни градове: Париж, Лондон, Ню Йорк, Лос Анджелис и т.н.
А може, за да стане по-интересно, ученици да се пращат на мисии в различни градове.
Например: В Ню Йорк има смъртожаден! Иво, Мими, Вики и Ани отиват там.
Истински битки и опасности, хорааааа!!! Затова седяхме толкова в лагера - заради динамиката!


Чакам отговори.
Сърце
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 9:47 am

Ани изтръгна ми думите от устата!!!
ЗА ДА Е КАТО ХП НИ ТРЯБВА МАГИЯЯЯ!!!!! НИЕ С ТЕЗИ ЧАСОВЕ НЕ СМЕ ПО-РАЗЛИЧНИ ОТ МЪГЪЛИТЕ!
КАРАТЕ НИ ДА ПИШЕМ РП-та и КАКВА Е ПОЛЗАТА! НЯКОЙ КАТО ВИДИ РП-ТА СИ КАЗВА:
-ТУКА МНОГО СЕ ПИШЕ!
ТУКА ТРЯБВА ДИНАМИКА! МАГИЯ! СМЪРТОЖАДНИ! КОИТО ДА НЕ СА:
Влезе разруши кабинета и се магипортира!
ТГРЯБВА ДА ИМА ОБСАДА НА СМРЪТОЖАДНИ И НЕ НИЕ ДА ГИ НАПАДАМЕ А ТЕ!
НО ТЕЗИ СМЪРТОЖАДНИ ДА БЪДАТ РЕДОВНИИ!!!!
ДА СИ ИМАТ ТУК ДОЛУ В ГРИМУОЛД ИМЕНИЕТО НА МАЛФОЙ И ТАМ ЩЕ СЕ СЪБИРАТ!!!!!

Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 11:00 am

Иво Слъгхорн написа:
Ани изтръгна ми думите от устата!!!
ЗА ДА Е КАТО ХП НИ ТРЯБВА МАГИЯЯЯ!!!!! НИЕ С ТЕЗИ ЧАСОВЕ НЕ СМЕ ПО-РАЗЛИЧНИ ОТ МЪГЪЛИТЕ!
КАРАТЕ НИ ДА ПИШЕМ РП-та и КАКВА Е ПОЛЗАТА! НЯКОЙ КАТО ВИДИ РП-ТА СИ КАЗВА:
-ТУКА МНОГО СЕ ПИШЕ!
ТУКА ТРЯБВА ДИНАМИКА! МАГИЯ! СМЪРТОЖАДНИ! КОИТО ДА НЕ СА:
Влезе разруши кабинета и се магипортира!
ТГРЯБВА ДА ИМА ОБСАДА НА СМРЪТОЖАДНИ И НЕ НИЕ ДА ГИ НАПАДАМЕ А ТЕ!
НО ТЕЗИ СМЪРТОЖАДНИ ДА БЪДАТ РЕДОВНИИ!!!!
ДА СИ ИМАТ ТУК ДОЛУ В ГРИМУОЛД ИМЕНИЕТО НА МАЛФОЙ И ТАМ ЩЕ СЕ СЪБИРАТ!!!!!


Иво, мога да кажа, че гениалността ми е зарзна. смях
Та ХАЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 11:20 am

А и една току-що измислена идея от мен - ако влезете в който и да е форум, ще видите, че има и интриги между потребителите в РП-то. Може да се направи т.нар. "Клюкарка", която да подклажда огъня между потребителите и да съобщава за всяка интрига, която е чула.
Какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 1:48 pm

Зу, ако тези идеи ще се осъществят...
МОЛЯ ТЕ ЗА БОГА ДА ПРЕМАХНЕТЕ ОНЗИ УКАЗ ДА НЕ СЕ ПРАВЯТ МАГИИ ИЗВЪН ЧАСОВЕТЕ?!!?! ТОВА Е МНОГО ТЪПО, АКО НЯМА СМЪРТОЖАДНИ СРЕЩУ КОИТО ДА ГО ПРОБВАМЕ! МОЛЯ ТЕ ПРЕМАХНЕ ГО! ОТВРАТИТЕЛНО Е?!!?! Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях Внимавай! Внимавай! Внимавай!
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:16 pm

Цитат :
МОЛЯ ТЕ ЗА БОГА ДА ПРЕМАХНЕТЕ ОНЗИ УКАЗ ДА НЕ СЕ ПРАВЯТ МАГИИ ИЗВЪН ЧАСОВЕТЕ?!!?! ТОВА Е МНОГО ТЪПО, АКО НЯМА СМЪРТОЖАДНИ СРЕЩУ КОИТО ДА ГО ПРОБВАМЕ! МОЛЯ ТЕ ПРЕМАХНЕ ГО! ОТВРАТИТЕЛНО Е?!!?!

НА СЪЩОТО МНЕНИЕ СЪМ! ДАНИЕЛА ГО ИЗМИСЛИ ТВА! Само ми дай линк към темата и го махам. Относно клюкарката - това и аз по между другото съм го ОБМИШЛЯВАЛА, понеже в доста форуми съм забелязала този раздел - обещавам ви, че ще се погрижа да се осъществи. Това с мъгълските градове също ще го направя! Ще ги направя и още от сега започвам, обещавам ви! Целувка
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:18 pm

А и още нещо, което смятам да направя - в един форум за TVD забелязах, че има някакъв предизвикател, който на лично пише на избран от него човек какво трябва да направи и така. Ще ви разясня всичко в отделна тема. ОХ НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ДА ПОЧНА! АЙДЕ ДО ПОСЛЕ! Слънце
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:20 pm

Вики Морган написа:
Цитат :
МОЛЯ ТЕ ЗА БОГА ДА ПРЕМАХНЕТЕ ОНЗИ УКАЗ ДА НЕ СЕ ПРАВЯТ МАГИИ ИЗВЪН ЧАСОВЕТЕ?!!?! ТОВА Е МНОГО ТЪПО, АКО НЯМА СМЪРТОЖАДНИ СРЕЩУ КОИТО ДА ГО ПРОБВАМЕ! МОЛЯ ТЕ ПРЕМАХНЕ ГО! ОТВРАТИТЕЛНО Е?!!?!

НА СЪЩОТО МНЕНИЕ СЪМ! ДАНИЕЛА ГО ИЗМИСЛИ ТВА! Само ми дай линк към темата и го махам. Относно клюкарката - това и аз по между другото съм го ОБМИШЛЯВАЛА, понеже в доста форуми съм забелязала този раздел - обещавам ви, че ще се погрижа да се осъществи. Това с мъгълските градове също ще го направя! Ще ги направя и още от сега започвам, обещавам ви! Целувка

https://grimuoldschool.bulgarianforum.net/t62-topic
ЗАПОВЯДАЙ!
ЙЕЕЕЕЕЕССС!
А "уж" Даниела иска забавление?!!!! Кое му е забавното без магия!!!
Още сега Викторийке идваш в Главната да те по-извися за петите!!!
Леле от кога не съм го правил!!!
Майтапя се!
П.П. Как ми е Аватара?! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е!
Върнете се в началото Go down
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:23 pm

Хора това с мъгълските градове е малко....
Ако ги има тея градове значи всички ученици за мътнороди??
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:23 pm

Аватара ти е.... ЗАЛИЗАН Смешно ми е!
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:24 pm

Ох не бе Иви, прочети поста на Ани отново, за да схванеш какво всъщност има в предвид хД
Върнете се в началото Go down
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:24 pm

Вики Морган написа:
Аватара ти е.... ЗАЛИЗАН Смешно ми е!

За аватари ли говорим или за ГРИМУОЛД??
Върнете се в началото Go down
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:26 pm

Вики Морган написа:
Ох не бе Иви, прочети поста на Ани отново, за да схванеш какво всъщност има в предвид хД

Знам аз говоря за поста на Иво.Офф абе карай.
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:29 pm

Иви Макферсън написа:
Вики Морган написа:
Ох не бе Иви, прочети поста на Ани отново, за да схванеш какво всъщност има в предвид хД

Знам аз говоря за поста на Иво.Офф абе карай.

Аз имах в предвид къщите на децата....с родителите им....някои са мътнороди други неустокривни трети чистокръвни....
Върнете се в началото Go down
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:30 pm

Иво Слъгхорн написа:
Иви Макферсън написа:
Вики Морган написа:
Ох не бе Иви, прочети поста на Ани отново, за да схванеш какво всъщност има в предвид хД

Знам аз говоря за поста на Иво.Офф абе карай.

Аз имах в предвид къщите на децата....с родителите им....някои са мътнороди други неустокривни трети чистокръвни....

ok
Върнете се в началото Go down
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeПет Май 13, 2011 4:41 pm

Трябва. Ни. Куидич. За 1 ден ще се съберат 20 човека ако имаме куидич. Просто трябва да му измислим правилцатааа и всеки дом ще си има отбор... Превъзбуден
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Таис Кателин

Таис Кателин


Галеони : 39
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 4
Магическо развитие: 10

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:21 am

Напускам. Тъжен Нямам време за приятелката ми,само защото стоя тук с часове.ББ
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:32 am

Хора, спешно трябва да се направи нещо! Тъжен
Върнете се в началото Go down
Ваня ОлкемБърд

Ваня ОлкемБърд


Галеони : 1051
Живее в : Имението на Олкембърд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 19
Магическо развитие: 28

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 11:48 am

[center]Хора! Имам Н. Е. В. Е. Р. О. Я. Т. Н. И. Идеи! Дръжте се да не паднете!! Звезда Звезда Защото те не са само за повече постоянни и нови членове, но и за повече забавление! Това е всичко, което е нужно на Гримуолд само във една схема!
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:13 pm

Ваня ОлкемБърд написа:
[center]Хора! Имам Н. Е. В. Е. Р. О. Я. Т. Н. И. Идеи! Дръжте се да не паднете!! Звезда Звезда Защото те не са само за повече постоянни и нови членове, но и за повече забавление! Това е всичко, което е нужно на Гримуолд само във една схема!

И...?
Върнете се в началото Go down
Каст Итънууд

Каст Итънууд


Галеони : 50
Живее в : In the sky

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 10
Магическо развитие: 8

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 2:58 pm

О, аз знам какво е нужно на форума, за да просъществува - умещи да пишат хора, инжекция реализъм и свежи идеи, а не копиране от Хогуортс и Хари Потър.
Върнете се в началото Go down
Ваня ОлкемБърд

Ваня ОлкемБърд


Галеони : 1051
Живее в : Имението на Олкембърд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 19
Магическо развитие: 28

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:02 pm

Ани O'Ре Торрес написа:
Ваня ОлкемБърд написа:
Хора! Имам Н. Е. В. Е. Р. О. Я. Т. Н. И. Идеи! Дръжте се да не паднете!! Звезда Звезда Защото те не са само за повече постоянни и нови членове, но и за повече забавление! Това е всичко, което е нужно на Гримуолд само във една схема!

И...?

Ето всичко нужно на Гримуолд:

Г - Гаранция, че всеки път като влезят ще има нови постове и нови опции,, осъществени идеи.
Р - Риск, все пак .. РП- таа ; )
И - Идеи - нови и осъществени! И - Интрига, не чак толкова нужна, ноо ..
М - МАГИЯ! - Това е Магическо училище. А много рядко виждам да се използва магия .. Нямам думи!
У - Удивление! - Учудване!
О - Обучение - Все пак всеки иска да знае нови неща около магическия свят
Л - (С тази буква не мога да измисля ;д)
Д - Динамика, и идеялен диайн! (Сегашния ми харесва)

Ако сте любопитни кажете ми, за да ви кажа какво да правите за да има всичко изписано!
Върнете се в началото Go down
Каст Итънууд

Каст Итънууд


Галеони : 50
Живее в : In the sky

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 10
Магическо развитие: 8

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:02 pm

Трябват ви и теми за герои. Само с разпределителен тест нещата не стават. Момчил ви направи скина, сега опровергайте доверието му, защото скин се прави трудно. Аз се ргистрирах. Аз, която може да пише ИСТИНСКО РП! Айде, шашнете ме, къде ви е форума ?! Къде ви е ... всичкото ?!
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:06 pm

Така е. Всеки си сменя аватарите постоянно, променят се герой...няма РП хора!!!! Не може така да продължават нещата. Нямам думи!
Върнете се в началото Go down
Ваня ОлкемБърд

Ваня ОлкемБърд


Галеони : 1051
Живее в : Имението на Олкембърд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 19
Магическо развитие: 28

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:09 pm

Каст Итънууд написа:
Трябват ви и теми за герои. Само с разпределителен тест нещата не стават. Момчил ви направи скина, сега опровергайте доверието му, защото скин се прави трудно. Аз се ргистрирах. Аз, която може да пише ИСТИНСКО РП! Айде, шашнете ме, къде ви е форума ?! Къде ви е ... всичкото ?!

Това което каза прозвуча като обида. Тоест не ти харесва Гримуолд - ми тогава к`во правиш тука ? И не се хвали има хора ТУК, които могат да пишат и по-добро РП от теб! НЕ СЕ ХВАЛИ! Еми не виждаш ли къде ни е форума !? ТУКА СИ Е! За мен Гримуолд е НАЙ-ХУБАВОТО място на ЦЕЛИЯ свят !! За това си мери приказките относно Гримуолд, защото много се дразня така ! Намигване
Върнете се в началото Go down
Каст Итънууд

Каст Итънууд


Галеони : 50
Живее в : In the sky

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 10
Магическо развитие: 8

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:12 pm

Ох, хора, не разбирате. Нямам против форума, от дни ви гледам как се чудите кое, какво и как и ви казвам какво ви трябва. А и ти откъде знаеш как пиша РП точно ? Да не си ме виждала ?
Върнете се в началото Go down
Ваня ОлкемБърд

Ваня ОлкемБърд


Галеони : 1051
Живее в : Имението на Олкембърд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 19
Магическо развитие: 28

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:15 pm

Каст Итънууд написа:
Ох, хора, не разбирате. Нямам против форума, от дни ви гледам как се чудите кое, какво и как и ви казвам какво ви трябва. А и ти откъде знаеш как пиша РП точно ? Да не си ме виждала ?

Не съм, но ВИНАГИ ще има някой, който да е по-добър от друг човек. Няма идеялен, както няма и най-добър. Добре и аз нямах това предвид, но днес изобщо не ми е ден! Съжелявам, малко прекалих, прав си Гримуолд ще затъне, но само ако до няколко дни не се измисли нещо, хора тотално ще затънем! Гримуолд ще затъне! Даниела ще седи и ще ни се смее отстрани, защото не можем да се въздигнем! Ядосан Ядосан Ядосан ЯД !!! ЯД !!!
Върнете се в началото Go down
Каст Итънууд

Каст Итънууд


Галеони : 50
Живее в : In the sky

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 10
Магическо развитие: 8

Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 14, 2011 3:36 pm

Заемам се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на Директора - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на Директора
Върнете се в началото 
Страница 8 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Кабинета по Мъгълознание
» Кабинета на Виктория Морган
» Кабинета на Проф. Донован
» ..: Кабинета на проф. Вен Гартен :..
» Кабинета на проф. Торрес

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Архиви :: Архив-
Идете на: