Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Вход в Главната Зала - Page 23 Viu1308091624hВход в Главната Зала - Page 23 Bfi1308088891hВход в Главната Зала - Page 23 Bfi1308091345d Вход в Главната Зала - Page 23 Viu1308166249b

 

 Вход в Главната Зала

Go down 
+15
Гандалф Крут
Лина Мориан
Луси Холт
ashli_fan
Вен Гартен
Тити Мафеър
Августус Донован
Ариана Дъмбълдор
Мишел Робърт
Мони Станфорд
Ваня ОлкемБърд
Леда.
Алис Гуанохил
Зара Фантомхайф
Nelly Lovett.
19 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next
АвторСъобщение
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:41 pm

Не..не го цитирай Усмивка !!!
Върнете се в началото Go down
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:41 pm

Абсолютно достоен отговор за един здраво-мислещ човек, който много добре обмисля постъпките и действията си, Мими.
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:41 pm

Августус Донован написа:
Това, където на всеки трети пост пишете, че ще винаги ще си СТОИТЕ тук и никога няма да напуснете.

АЗ никога не съм писала че няма да напусна!
Мен ми писна!Зоя знае само да ни нарича "магарета"
Ми аз съм човек който се обижда!Имам толкова да казвам че....
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:42 pm

Благодаря..Августус!!
*поклони се*
ДА..аз съм здраво-мислещ човек,ПРОБЛЕМ?!
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:42 pm

ООО ВСЕ ЕДНО ТИ И ИВО НЕ ОБЕЩАВАХТЕ 1000 ПЪТИ, ЧЕ СТЕ ВЕРНИ НА Г. ДОКРАЙ! ЕЙ СЕГИЧКА ЩЕ ЦИТИРАМ ПИЛЕ НЕНАСИТНО !

МИМИ:
Цитат :
ЗАВИНАГИ в Гримуолд ЦелувкаСърцеПрегръдка !!
И само аз да остана ПАК ще влизам!!

ИВО:
Цитат :
Мими Станфорд написа:
ЗАВИНАГИ в Гримуолд ЦелувкаСърцеПрегръдка !!
И само аз да остана ПАК ще влизам!!
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:43 pm

Вики Морган написа:
ООО ВСЕ ЕДНО ТИ И ИВО НЕ ОБЕЩАВАХТЕ 1000 ПЪТИ, ЧЕ СТЕ ВЕРНИ НА Г. ДОКРАЙ! ЕЙ СЕГИЧКА ЩЕ ЦИТИРАМ ПИЛЕ НЕНАСИТНО !

МИМИ:
Цитат :
ЗАВИНАГИ в Гримуолд ЦелувкаСърцеПрегръдка !!
И само аз да остана ПАК ще влизам!!

ИВО:
Цитат :
Мими Станфорд написа:
ЗАВИНАГИ в Гримуолд ЦелувкаСърцеПрегръдка !!
И само аз да остана ПАК ще влизам!!

ТОВА Е САМО КОГАТО И ДАНИ Е ТУК И КОГАТО НЕ НИ ВИКАТЕ МАГАРЕТА ИЛИ ГОВЕДА Ядосан !!
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:43 pm

Еми айде кажи го де !!! Не само ние със Момо и Зоя имаме право на мнение. ДАВАЙ, ИЗЛЕЙ СИ ДУШАТА .. след малко ще се изпусна сериозно Без думи

ДАНИ, ЧЕДО МОЕ, НЕ Е ЕДИНСТВЕНИЯ ЧОВЕК! ОЩЕ ПОВЕЧЕ, ЧЕ ЩЕ СЕ ВЪРНЕ! АЗ СИЛНО УВАЖАВАМ НЕЙНАТА ЛИЧНОСТ, НО МИСЛЯ, ЧЕ ВИЕ УМАЛОВАЖАВАТЕ ДРУГИ ЛИЧНОСТИ! ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ Нямам думи!
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:44 pm

ЧАКЙТЕ МАЛКО!!!!!!
КОЙ Е КАЗАЛ ЧЕ НАПУСКАМ! ПРАВИЛНО СИ ГО ЦИТИРАЛА!!!!!
ЩЕ ГИ НАПИША И В ОПИСАНИЕТО НА ПРАФИЛА СИ! НЯМА ДА ИЗЛЯЗА ОТ ГРИМУОЛД ДОКАТО НЕ СТАНА НА 21 !!!!!! ИЛИ КУСУР!
Върнете се в началото Go down
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:44 pm

МОЖЕ ЛИ ДА НЕ СЕ ХВАЩАТЕ ЗА НАЙ-МАЛКОТО НЕЩО. КАЗАХМЕ ВИ -КАТО ИСКАТЕ НАПУСКАЙТЕ. ПРОСТО ВЕЧЕ ЩЕ ГЛЕДАМЕ С РАЗЛИЧНИ ОЧИ НА ВАС.
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:45 pm

Августус Донован написа:
МОЖЕ ЛИ ДА НЕ СЕ ХВАЩАТЕ ЗА НАЙ-МАЛКОТО НЕЩО. КАЗАХМЕ ВИ -КАТО ИСКАТЕ НАПУСКАЙТЕ. ПРОСТО ВЕЧЕ ЩЕ ГЛЕДАМЕ С РАЗЛИЧНИ ОЧИ НА ВАС.

НЕ ЗНАЕХ,ЧЕ МОЖЕШ ДА СИ ИЗВАДИШ ОЧИТЕ И ДА СИ СЛОЖИШ ДРУГИИ Мръсен поглед смях !!!
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:47 pm

Добреее ... няма да пиша с ОГРОМЕН шрифт понеже е прекалено малък за да покаже колко съм ви бясна на ПОЧТИ всики ви! Милички, сега ще ви разкажа една историика:

Преди година с Дани бяхме КРЪВНИ врагове Целувка ЦелуФка?! УсмиФка?! Усмивка * Дам! Кълна ви се ...мразехме се ама ужасно много! Обаче станахме приятелки ... до такава степен, че като щеше да знаминава компютъра ми беше удавен в сълзи Целувка Ръцете ми треперят ужасмо много и искам да вляза в монитора и да ви изям всички един по един сега ей сегинка! УсмивкаУсмивкаУсмивкаУсмивка Сърце Дани няма да си тръгне Намигване По-ясно просто наистина не мога да го кажа. Това е причината, да ви наричам магаренцанцанца - че вие не се разбирате от дума! Целувка ЦелуФка?! УсмиФка?! Усмивка * А?а?аа?
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:49 pm

Мислех да спра с караниците..обаче когато Вики ни нарече говедааааа....е тва беше НАЙ-гадното нещо..не го очаквах от нея Намигване !!
Върнете се в началото Go down
Тити Мафеър

Тити Мафеър


Галеони : 240

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:49 pm

ПРЕСТАНЕТЕ!
ПИСНА МИ ДА БЪДА СВИДЕТЕЛ НА ВАШИТЕ СПОРОВЕ!
ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ КАРАТЕ ЗА ЩЯЛО И НЕЩЯЛО.НЯКОГА БЯХМЕ ЕДНА СТРАХОТНА АКАДЕМИЯ ГРИМУОЛД.СЕГА ВСЕКИ СЕ ЗАСЯГА ОТ НАЙ-МАЛКАТА ОБИДА.ВСИЧКИ СЕ НАХВЪРЛЯТ ЕДИН ДРУГ.ВСИЧКИ ТУК СЕ ЗАДУШАВАМЕ ОТ САМИТЕ СЕБЕ СИ.РАЗБИРАМ,ОПИТВАТЕ СЕ ДА ИЗРАЗИТЕ МНЕНИЕ,НО ЗАЩО ИМАТЕ ТАКИВА КРЕХКИ СЪРЦА,ЧЕ СЕ ЗАСЯГАТЕ ОТ ВСИЧКО,КОЕТО ВИ КАЖАТ.ГОВОРИМ ЗА РЕАЛНИЯ ЖИВОТ.ВИЕ СТЕ МИ ПО-ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ ОТ ТЕЗИ В ЖИВОТА.ВИЕ МЕ НАУЧИХТЕ НА МНОГО И ПРОДЪЛЖАВАТЕ ДА ГО ПРАВИТЕ.ДОКАТО СЪМ ЖИВА АЗ НЯМА ДА НАПУСНА ТАЗИ АКАДЕМИЯ.ВИЕ СТЕ МИ ВСИЧКО,НО АКО ПРОДЪЛЖАВАТЕ С СКАНДАЛИТЕ...ГРЕШКА! ПУБЛИЧНИТЕ СКАНДАЛИ!! АКО ПРОДЪЛЖАВАТЕ ДА ГО ПРАВИТЕ ЩЕ МЕ ВИДИТЕ НЕ ТУК,А НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ.НЕИСКАМ ДА БЪДА СВИДЕТЕЛ НА НЕЩО БЕЗМИСЛЕНО.СПОРОВЕТЕ СЕ РЕШАВАТ С РАЗГОВОРИ,А НЕ КРЯСЪЦИ И ОБИДИ!!
Върнете се в началото Go down
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:50 pm

Добре, а сега ако ти кажа:
Ти си страхотно момиченце, което е много умно и красиво и прави всичко перфектно.
Ще спреш ли с караниците? Щото взехте да ставате банални. Слънце
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:50 pm

Ще остана,АКО:
-без повече обиди..чуя ли обида за мен или за приятелите ми-СБОГОМ ГРИМУОЛД Намигване !!
Върнете се в началото Go down
Тити Мафеър

Тити Мафеър


Галеони : 240

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:51 pm

Зу в думите ти имаше смисъл браво. Намигване
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:51 pm

ЕЙ МАРИЙО НЕ МИ ПУКА КОЛКО СИ ПРОСТА, ВЗЕМИ СЕ В РЪЦЕ МОМИЧЕ, ЗАЩОТО ВЕЧЕ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА МИСЛЯ ЗА ТЕБ! МИСЛИХ ТЕ ЗА НОРМАЛЕН И РАЗУМЕН ЧОВЕК, НО КАКВО СЕ ОКАЗА? ЕДНА КУРВА - ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ИЗРАЗИТЕ АМА НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ДА СЕ СДЪРЖАМ УЕ ДА ГО ЕБА ЯдосанЯдосанЯдосанЯдосан ДЕЙБИ И ПЕДАЛИТЕ ДЕТО СТЕ СЕ СЪБРАЛИ ТУКА, УМАЛОВАЖАВАТЕ ЦЕЛИЯ ТРУД НА ЗУ, А ТЯ Е ТАЗИ, КОЯТО НИ СЪБРА, НЕ ПОМНИТЕ ЛИ БЕ ГОВЕДА? И ДА, ЩЕ ВИ ОБИЖДАМ! ДРУГО НЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ! СЪВСЕМ СИ ПРОМЕНИХ МНЕНИЕТО ЗА ВСЯКА ЕДНА СЕЛЯНКА, ПИШЕЩА В МОМЕНТА ОСВЕН ЗА ЗОЯ, ЗАЩОТО ТЯ И АВГУСТУС СА ЕДИНСТВЕНИТЕ НОРМАЛНИ ХОРА ТУКА! ДЕЙБИ И ПРОСТАЦИТЕ ДА ВИ ГО НАВРЕ КОН НА СРЕДАТА НА ЖЕЛЕЗОПЪТНАТА ЛИНИЯ С БЕЗОПАСНА ИГЛА!!!! Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан

МИМИ ДА, ПРАВА СИ, НИКОГА НЕ СЕ Е НАЛАГАЛО ДА МЕ ВИЖДАШ В ТАЯ МОЯ СВЕТЛИНА, НО ЕТО, ЧЕ И НА ТЕБЕ ТИ СЕ НАЛОЖИ! ЕМИ МНОГО ТИ ЗДАВЕ Усмивка НАДЯВАМ СЕ ДА НЕ МИ ПРОГОВОРИШ ПОВЕЧЕ, ПОНЕЖЕ ЗНАМ, ЧЕ НЕ СИ ДОСТОЕНН ЧОВЕК.. ВЕЧЕ ГО ЗНАМ! Усмивка
Върнете се в началото Go down
Тити Мафеър

Тити Мафеър


Галеони : 240

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:54 pm

ВИКТОРИЯ КАКВИ СА ТИЯ ДУМИ ОТ ТЕБ??
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:55 pm

Радвам се че мислиш така за мен...Викторио Моля ? !!!
Ето ама това беше...не знам просто...браво,браво...думите ти бяха ЧУДЕСНИ!!
БЛАГОДАРЯ!!!
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:57 pm

Поклон
Айде саьонара.

ЕДИТ: Както казах, ще се изпусна.. направих го и не се чувствам виновна ! : )
Върнете се в началото Go down
Тити Мафеър

Тити Мафеър


Галеони : 240

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Я   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 6:00 pm

СЛУШАЙТЕ КАКВО..ПОНЯКОГА СИ МИСЛЯ,ЧЕ НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО ЗА МЕН КОГАТО СЪМ ЩАСТЛИВА И ТЪЖНА Е ГРИМУОЛД.НО С ВСЯКА СЕКУНДА НЯКОЙ ХОРА (НЯМА ДА СПОМЕНАВАМ ИМЕНА) СЕ ПРОМЕНЯТ И В ТЯХ НЕ ОСТАВА НИТО КАПКА ДОБРИНА.ПОНЯКОГА ВСИЧКИ СЕ ДЪРЖИТЕ КАТО ПЪЛНИ МЪРШИ.А АЗ РАЗБИРА СЕ СТАВАМ СВИДЕТЕЛ НА ВСИЧКО...НА ВСИЧКО КОЕТО ВИЕ ПРАВИТЕ И СЕ ДЪРЖИТЕ ПО ТАКЪВ НЕДОСТОЕН НАЧИН,ЧЕ МИ ИДЕ ДА ВИ ХВЪРЛЯ КАТО ПАРЦАЛ...ПРЕДИ БЯХ НАЙ-ЩАСТЛИВИЯ ЧОВЕК НА ЗЕМЯТА.ПРЕД ИГРИМУОЛД БЕШЕ СВЕТЛИНА И ЛЮБОВ ПОВЕЧЕ ОТ ЖИВОТА МИ...ПРЕДИ МИСЛЕХ,ЧЕ НЯМА ПО ПРЕКРАСНО НЕЩО ОТ ТОВА ДА СЕ ЧУВСТВАМ ИДЕАЛНО.......В ГРИМУОЛД...НЕ СЕ ЛИ ВИЖДАТЕ НА КАКВО ПРИЛИЧАТЕ ВЕЧЕ...СЯКАШ СЕ ОЧУЖДЯВАМЕЕЕ..А ЗУ..ИЗПОЛЗВАТЕ Я КАТО СЦЕНА ЗА КУКЛЕН ТЕАТЪР..ХВЪРЛЯТЕ ЦЕЛИЯ ТРУД НА НЕЯ И ЧАКАТЕ САМО ДА УДАРИ ДЖКАПОТ..КАЖЕТЕ СИ АКО НЕ СТЕ НА МОЕТО МНЕНИЕ.ТОВА БЕШЕ ТО..ОБИЧАМ ВИ ГРИМУОЛД И ИЗПУСНАХ ВСИЧКО КОЕТО ДОСЕГА СЪМ МИСЛИЛА ЗА ВАС!
Върнете се в началото Go down
Тити Мафеър

Тити Мафеър


Галеони : 240

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 6:02 pm

ЧУВСТВАМ ОГРОМНА ВИНА ЗА ТЕЗИ ДУМИ....НО АКО С ВРЕМЕТО ВИЕ СЕ ПОПРАВИТЕ И АЗ ЩЕ ГО НАПРАВЯ Намигване
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 6:02 pm

Оле майко....аз бях ядосан докато Зу не каза, че дани няма да си тръгва!
Но хора!!! Ехо! ТАМ ЛИ СТЕ!!!! ИМА ЛИ НЯКОЙ ИЛИ СА ВИ УБИЛИ СМЪРТОЖАДНИ И ПИШАТ ОТ ВАШЕ ИМЕ???? ГОВЕДА МАГАРЕТА???? НА МЕН ТОВА АКО НЯКОЙ МИ ГУ КАЖЕ АЗ ПРОСТО ЩЕ МУ КАЖА...БЛАГОДАРЯ! ПОНЕ СЪМ ПО ЗРЯЛ ОТ ТЕБ!/това ще го кажа на случаен човек в Гримуолд не бих обърнал внимание/
Ръкопляскане Ръкопляскане Ръкопляскане Ръкопляскане ПОЗДРАВЛЕНИЯ ИЗПОКАРАХТЕ СЕ! ПОЗДРАВЯВАМ СЕ! ПСУВАЙТЕ ДО 5 СУТРИНАТА! ХИЧ НЕ МИ ДРЕМЕ! СЕГА ЩЕ СЕ ПРЕСТОРЯ ЧЕ НИЩО НЕ Е СТАНАЛО И ЩЕ НАПИША ЕДНО РП НЯКЪДЕ! ППППУПУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!!!! АЗ НЕ ВИ ПОЗНАВАМ!
П.П. Августус ако го четеш съжалявам, че избухнах така....Извинявам се!

ЕТО АЗ ПОНЕ МОГА ДА КАЖА ИЗВИНЯВАЙ! НО АЗ НЕ ГО ЧУХ ОТ НИКОЙ ТАЗИ ВЕЧЕР!!!! ЯД !!!
Върнете се в началото Go down
Тити Мафеър

Тити Мафеър


Галеони : 240

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 6:06 pm

КАЗАХ - ЧУВСТВАМ ВИНА В МЕН ЗА ТЕЗИ МОЙ ДУМИ...ЗНАМ.,.АЗ СЪМ ИДИОТКА..ДОРИ ПОНЯКОГА В РЕАЛА СИ КАЗВАМ КОЛКО СЪМ ТЪПА И СМОТАНА..СЪЖЕЛЯВАМ ЗА ВСИЧКИ ДУМИ ДОСЕГА КОЙТО СЪМ КАЗВАЛА..ПОНЯКОГА ТАКА СЕ ДЪРЖИТЕ,ЧЕ НЕ ВИ ПОЗНАВАМ..СЯКАШ СА СЕ МИНАЛИ 64 ГОДИНИ И НЕ СЕ ПОЗНАВАМЕ..НО ВСИЧКО ТАЗИ ВЕЧЕР СТАНА ОТ ЕДНА ДРЕБОЛИЯ ДО СПОР ЗА 10 МИНУТИ ..
Върнете се в началото Go down
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 6:06 pm

Иво - няма проблем. Не съм ти се обидил изобщо тъй като не си изпратил нищо по мой адрес. Усмивка Но както и да е - няма проблем, спокойно! Усмивка
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 6:09 pm

Августус Донован написа:
Иво - няма проблем. Не съм ти се обидил изобщо тъй като не си изпратил нищо по мой адрес. Усмивка Но както и да е - няма проблем, спокойно! Усмивка

Август аз нямам проблем с теб!Само едно ме дразни:идваш и на 2-рия ден заемаш мястото на Дани!!Съвсем скоро съм сигурна че ти ще станеш Зам. директор!Нищо лично!! Усмивка
Върнете се в началото Go down
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 6:11 pm

Хора аз отивам да пиша РП-то което Август ми постави за задача!!/зоомага/

Август предварително се извинявам ако РП-то е малко просто...не мога да ги измислям!!
Върнете се в началото Go down
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 6:11 pm

Всъщност знаеш ли.. Аз НЯМА да приема поста, дори да ми го предложи някой. Казвам го съвсем чистосърдечно, ясно и точно. Никога не съм мразел Дани и нямам никакъв проблем и с вас. Разбирате ли? Просто искам това да се прекрати и за мен всичко си е наред. Повтарям, че не бих станал зам.-директор. Ще стана, само ако остана самичък в този форум, което надявам се няма да се случи скоро, защото както виждам има свестни хора.
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 6:13 pm

Заема мястото на Дани, моля? Тя го молеше да прави рангове и после той направи ЦЕЛИЯ ДИЗАЙН! Айде като толкова го намразихте, ще върнем стария дизайн и ще се махнем аз, той и зу за 1 седмица, колкото и да ни е трудно, да видим кво ще направите. Не оценявате ничий труд освен на Дани и това е жалко и тъжно -.- Всички сме допринесли с МНОГО за Гримуолд и какво сега ? кур. Еми да, това е ! Мъчно ми е да го кажа, но Гримуолд без приятели не е Гримуолд..
Върнете се в началото Go down
Тити Мафеър

Тити Мафеър


Галеони : 240

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 6:14 pm

Сега знам,че всеки от Гримуолд значи нещо за мен. Вход в Главната Зала - Page 23 650269930
Зу - Тя е един прекрасен човек.Много твърда и добра.Може да осъществи нечий мечти само с усмивката си.Тя е страхотна.

Дани - Сега си спомням какви глупаци бяхме като не знаехме нищичко в началото.Дани оправяше всеки спор и все пак никога не сваляше усмивката от лицето си.

Августус - Мисля,че той и Дани са най-сериозните тук.Винаги той се държи на ниво и никакви лоши думи не са били изричани от него.И въпреки,че винаги е свидетел на караници,той е оставал сериозен и курав.

Мими - Без нея аз нямаше да бъда такава в академията.Тя е първият човек,който може да ме разсмее и накара да се почувствам приятно.

Иви - Тя е толкова готина.Има много крехко сърчице,но е хипер сладка.Аз много я обичам!

Ивайло - Без него нямаше да съм такава днес.Той е супер забавен и печен,понякога дразнещ,но никога неможе да ме накара да съм тъжна.

Ариана - Тя е слънце.Толкова е забавна.Абе неповторима е!

Ванчето - Братовчедка ми която толкова много обичам.Когато се караме просто с сладкото й личице аз усещам,че имам огромна вина в нещо.Дори да нямам - Ванито е един прекрасен човек.Толкова я обичам,че няма да позволя никой да я нарани,защото ще срещне мойте две мили ръчички.Крал Ник и Кралица Кендис.Може да срещне и крачетата ми.Крал Ник и Кралица Мини-Селена.

Вики - Тя може би е най-мъдрият човек тук.Винаги нещо ще върши,оправя грешки и това онова.Вики е уникална!

Има още прекрасни хора тук,но не ми се изрежда.Обожавам ви бейбита! Вход в Главната Зала - Page 23 646559625
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вход в Главната Зала - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в Главната Зала   Вход в Главната Зала - Page 23 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вход в Главната Зала
Върнете се в началото 
Страница 23 от 25Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-
» Вход в Главната Зала
» Вход в главната зала
» Вход в Главната Зала
» Вход в Главната Зала
» Вход в Главната зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Архиви :: Архив-
Идете на: