Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Имението "Литъл Криспс" Viu1308091624hИмението "Литъл Криспс" Bfi1308088891hИмението "Литъл Криспс" Bfi1308091345d Имението "Литъл Криспс" Viu1308166249b

 

 Имението "Литъл Криспс"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Имението "Литъл Криспс" Empty
ПисанеЗаглавие: Имението "Литъл Криспс"   Имението "Литъл Криспс" Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 5:52 pm

Имението си спокойно и тихо върху един хълм, изобщо неподозиращо, че името му се превежда "Хрупкав Бекон" и често бе посещавано от различните гости на Августус.
Имението "Литъл Криспс" Klz1303581103q
Тук можете да ми идвате на гости, да пишете РП и различни други неща, докато икономът ми Мусю Дю Виве ви сервира коктейли и се грижи да ви е комфортно. Също така можете да ме питате различни неща за реалния ми живот, както и за неща които ви интересуват по форума.


Последната промяна е направена от Ривън Кийгън на Чет Май 12, 2011 11:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Имението "Литъл Криспс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Литъл Криспс"   Имението "Литъл Криспс" Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 7:23 pm

Навън вече беше много тъмно и Вики се чудеше къде е.. Всъщност се беше запътила към имението Криспи Бейкън, защото предстоеше неговото откриване. Вървеше по тъмните пътеки без да вижда всъщност накъде върви, но после се досети, че може да й стане по-лесно.. Извади пръчката си и каза тихичко:
- Лумос!
Имението "Литъл Криспс" Lumos_Maxima

- Така е по-добре! - си каза тя и продължи да ходи. Поне вече беше възможно да се огледа наоколо без да се страхува.. А всъщност за нея не беше присъщо да се страхува!
Както вървеше стигна до някаква огромна сграда с огромна порта пред себе си. Леко плахо запристъпва напред и почука на портата. Отвътре се чу мъжки глас, който я приканваше да влезе, но тя просто нямаше представа как. Досети се, че все пак трябва да пита това ли е имението, към което се беше запътила.
- К-кой живее тук? - попита тя уплашено.
- Аз съм, спокойно.. Влизай! - викна отново гласът, но понеже тя не познаваше Донован добре не беше сигурна дали това е той. Е, все пак нищо нямаше да изгуби ако опита.
- Алохомора! - викна тя, за да отвори голямата порта пред себе си.
Имението "Литъл Криспс" Alohomora

Тя се отвори широко и Вики се оцъкли. Можеше да усети как се пренася в рая, просто неговото имение приличаше на такъв. Със зейнала уста продължи напред, озъртайки се наляво и надясно.. От лявата страна имаше стълби, които водят до втория етаж, а Морган очакваше той да е още по-красив и от първия.. Което беше трудно достижимо.
Пред нея имаше една стъклена врата, която изглеждаше, че води към хола. Тя леко я притвори и надникна вътре. Искаше й се да се разкрещи, просто защото досега не е била на такова място.
Запристъпва напред, за да види кой е собственика, понеже имаше един голям фотьойл и очевидно някой седеше в него.
- А-Августус? - каза тя леко, защото не беше сигурна в името, което изричаше.
- Да, аз съм, добре дошла. - каза той и се завъртя на стола си, за да се обърне към нея.
След като тя беше сигурна, че е някой от Гримуолд, който и преди я е виждала в целия й просташки блясък, тя започна да вика като луда:
- БОЖЕ БОЖЕ БОООЖЕ!!! - започна тя, дишайки адски забързано. - Т-ТУК Е .. Ъ... ПРЕВЪЗХОДНО! - продължи да се възхищава тя и започна да оглежда всичко, което беше вътре и последното нещо, което би могло да й дойде на ума е това дали той й се чуди на акъла..
Продължи да оглежда и от време на време се обръщаше назад, за да е сигурна, че може да вярва на това, което се случва.. След около 5 минути беше обиколила цялата стая и се върна при собственика.
- У-у-у-уааа-у-у-у-у-у !!!!!!! - все още неможейки да повярва тя се опита да седне на един стол пред неговия фотьойл. Изведнъж цялото й изумение СПРЯ.. просто ей така и се ухили насреща му.. Августус й се чудеше на акъла, но реши просто да я чуе, понеже беше тръгнала да казва нещо.
- Е, дойдох тук за да разгледам имението, но главната ми цел беше да те опозная, понеже доколкото помня не сме си говорили! - започна тя. - Е, разкажи ми за тебе си! - възкликна Вики и се облегна назад, очаквайки той да започне да говори..

ПП: Кво съм откаченооо ;DDDD
Върнете се в началото Go down
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Имението "Литъл Криспс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Литъл Криспс"   Имението "Литъл Криспс" Icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 7:37 pm

Пиша. Запазвам си пост.. тъй де.. някой да не ме превари смях
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Имението "Литъл Криспс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Литъл Криспс"   Имението "Литъл Криспс" Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 10:00 am

* Зоя вървеше щастливо по пътечката и оглеждайки познатите къщи. По едно време се озова ненадейно пред огромна бяла постройка. *
– Криспи Бейкън!? * Зоя присви очи за да прочете табелката. След като осмисли прочетеното тя се засмя на глас. Зачуди се кой ли е кръстил къщата си „ Хрупкав Бекон “ и огледа прозорците. Пердетата бяха пуснати така, че тя не можеше да види нищо. По едно време се реши и бутна скърцащата порта. Не беше заключено и погледа на момичето любопитно се плъзна по перфектния двор. Всъщност навсякъде беше чисто и прилежно...а името на къщата беше толкова...чалнато! Докато си мислеше това тя разглеждаше всичко около себе си ококорена. Не знаеше кой ще завари в къщата, но реши, че любопитството ѝ е надделяло над параноята. Тя стигна до голямата врата и потропа. *
– Ехо!? * Никой не отвори вратата затова тя викна. По едно време един мъж с дълги мустаци отвори вратата *
– Ъ? * Грейнджър не можа да го познае *
– Мусю Дю Виве! * Представи се изтупаният мъж. * А вие сте?! * Попита той и огледа Грейнджър от глава до пети сякаш преценяваше дали е достойна да влезе в къщата. Магьосницата се подразни от надменното му изражение и се изпъчи като реши да покаже официалната си страна колкото и трудно да ѝ се струваше това... *
– Зоя. Зоя Грейнджър! Директорка на Академия Гримуолд! * Каза тя и на свой ред огледа мъжа. После му подаде ръка * Съседи сме... * Каза накрая и се ухили с усмивката си за специални случай *
– Аз съм просто иконом! Ще ви запозная с господаря! * Каза той и не пое ръката на момичето, което тя намери за крайно грубо и невъзпитано като за един иконом и то толкова изискан на вид. Мусю Дю Виве я поведе по един коридор, който момичето оглеждаше крайно заинтригувано. Всичко беше перфектно. Нямаше нито една прашинка където и да е. И след като Грейнджър беше непохватна като слон в стъкларски магазин, тя не пропусна да бутре една на вид много скъпоценна ваза. Икономът се обърна с присвити очи *
– Аз ще го оправя! Вие влезте тук! * Каза той и начумерено посочи една стъклена врата. Грейнджър разбра, че вратата е омагьосана, след като отвътре се чуваха гласове, но през стъклото не се виждаше нищо. Тя тръгна уверено към вратата като се надяваше „ господарят “ да не е със същия нрав като икономът си. За свое огромно успокоение, щом отвори вратата там тя завари Вики и Августус *
– тук ли живеееш!? * Попита изненадано тя като се обрна към Августус* СТРАХОТО Е! ... с малки недостатъци * Довърши тя като се сети за иконома. *
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Имението "Литъл Криспс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Литъл Криспс"   Имението "Литъл Криспс" Icon_minitimeПон Май 16, 2011 4:41 pm

Фиделиус
Фиделиус
Фиделиус
Имението "Литъл Криспс" 3145032B
Салвио Магитикум
Салвио Магитикум
Салвио Магитикум
Имението "Литъл Криспс" 3145041s
Протего Тоталум
Протего Тоталум
Протего Тоталум
Имението "Литъл Криспс" 3331457s
Специалис Ревелио
Специалис Ревелио
Специалис Ревелио
Имението "Литъл Криспс" 3331449x
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Имението "Литъл Криспс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Литъл Криспс"   Имението "Литъл Криспс" Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 6:41 am

Специалис Ревелио
Специалис Ревелио
Специалис Ревелио
Специалис Ревелио
Специалис Ревелио
Имението "Литъл Криспс" Tumblr_lgxfw7oWMN1qa8ir9o1_500
Муфлиато
Муфлиато
Муфлиато
Муфлиато
Муфлиато
Имението "Литъл Криспс" Tumblr_lgxfw7oWMN1qa8ir9o1_500
Протего Хориблис
Протего Хориблис
Протего Хориблис
Протего Хориблис
Протего Хориблис
Имението "Литъл Криспс" Tumblr_lgxfw7oWMN1qa8ir9o1_500
Протего Тоталум
Протего Тоталум
Протего Тоталум
Протего Тоталум
Протего Тоталум
Имението "Литъл Криспс" Tumblr_lkyahu1HX91qex0dmo1_500
Салвио Магитикум
Салвио Магитикум
Салвио Магитикум
Салвио Магитикум
Салвио Магитикум
Имението "Литъл Криспс" Tumblr_lkyahu1HX91qex0dmo1_500
Репело
Репело
Репело
Репело
Репело
Имението "Литъл Криспс" Tumblr_lgxfw7oWMN1qa8ir9o1_500
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Имението "Литъл Криспс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Литъл Криспс"   Имението "Литъл Криспс" Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 5:59 am

Специалис Ревелио
Специалис Ревелио
Специалис Ревелио
Имението "Литъл Криспс" Tumblr_lgxfw7oWMN1qa8ir9o1_500
Муфлиато
Муфлиато
Муфлиато
Имението "Литъл Криспс" Tumblr_lgxfw7oWMN1qa8ir9o1_500
Протего Хориблис
Протего Хориблис
Протего Хориблис
Имението "Литъл Криспс" Tumblr_lgxfw7oWMN1qa8ir9o1_500
Протего Тоталум
Протего Тоталум
Протего Тоталум
Имението "Литъл Криспс" Tumblr_lkyahu1HX91qex0dmo1_500
Салвио Магитикум
Салвио Магитикум
Салвио Магитикум
Имението "Литъл Криспс" Tumblr_lkyahu1HX91qex0dmo1_500
Репело
Репело
Репело
Имението "Литъл Криспс" Tumblr_lgxfw7oWMN1qa8ir9o1_500
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението "Литъл Криспс" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Литъл Криспс"   Имението "Литъл Криспс" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението "Литъл Криспс"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Извън Академията :: Град Уиндриг Халоу :: Домове-
Идете на: