Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
† .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. † Viu1308091624h† .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. † Bfi1308088891h† .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. † Bfi1308091345d † .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. † Viu1308166249b

 

 † .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. †

Go down 
АвторСъобщение
Алис Гуанохил

avatar


Галеони : 0
Живее в : -

Статистики
Интелигентност: 15
Опит: 23
Магическо развитие: 60

† .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. † Empty
ПисанеЗаглавие: † .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. †   † .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. † Icon_minitimeНед Май 01, 2011 8:38 am

† .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. † 3287606v
Той беше в дъното на -4 етаж на банката. Охраняваше се от двама наемници ветерани, а отдолу имаше прикован, вкаменен дракон. Така ако някой искаше да обере трезора ми, двамата наемника развалят проклятието на дракона, справят се с престъпника и пак вкаменяват дракона. Трезора беше огромен - изключително голямо, празно помещение, в средата на което имаше маса с хиляди галеона отгоре, подредени по уникален начин, наподобяващ пирамида. Имаше и една дупка в стената, скрита с неин портрет, в която имаше какви ли не скъпоценни предмети. Почти всеки месец някой се опитва да разбие скъпоценния трезор на най-богатата жена в света, след Зоя Грейнджър, но до сега никой не бе успял. Вратата на трезора беше от метал, покрита със злато и се отваряше само от допира на Даниела Праудмоор - никакви магии не можаха да развалят вратата, тъй като самата тя беше защитена с какви ли не заклинания, но никой не знаеше това и много хора се опитваха да проникнат, но никой не беше успял нито да проникне, нито да се завърне жив от банката!
Върнете се в началото Go down
http://чукайме.цом
Алис Гуанохил

avatar


Галеони : 0
Живее в : -

Статистики
Интелигентност: 15
Опит: 23
Магическо развитие: 60

† .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. † Empty
ПисанеЗаглавие: Re: † .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. †   † .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. † Icon_minitimeНед Май 01, 2011 9:03 am

Дани отиде при таласъмите във входната зала на банката.
- Искам да отида при трезора си - каза тя и показа магическата си пръчка на талсъма: така той разбра, че това наистина е Дани, тъй като някои по-умни крадци бяха използвали Многоликова отвара, за да проникнат в трезора и.
† .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. † 3287682y
Таласъма извика един друг таласъм и той я повика към една врата. Когато те я отвориха и влезнаха се озоваха в един огромен коридор от пещера, като нямаше под, а дупка, а отгоре релси, а отстрани бяха трезорите. Дойде една " количка ", която се движеше по релсите. Имаше 3 места: една за таласъма отпред и две отзад. Таласъма се качи преди мен, а аз след него. Tъкмо щяхме да тръгнем, когато едно момче изкрещя да го изчакаме. Ние изчакахме и той се качи отзад, до мен. Каза, че е за трезор #687 и талъсъма знаеше, че това е празен трезор и го качи. Тръгнахме с много висока скорост, а косите ни се веяха назад.
† .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. † 3287704m
ТРЕЗОР #687 - извика таласъма и момчето слезе. Количката продължи още малко, когато беше мой ред. " Трезор #711 " - извика талъсъма и аз слезнах. Когато той си тръгна, аз казах " Aпарециум " и хамелеонизиращата магия на наемниците падна и те станаха видими ( невидими са, защото в Кливлант не позволяваха пазачи ). Тогава ние си поговорихме, докато махна защитните магии на трезора си и когато те паднаха аз опрях длан и вратата се отвори, а очите ми пожълтяха... толкова много злато ... добавих още 300 галеона към него и си тръгнах.


PS: Хора, погледнете какъв трейлър Сърце Нямам думи!
https://www.youtube.com/watch?v=hcf6cwr9TnY
Върнете се в началото Go down
http://чукайме.цом
 
† .::: Трезорът на Даниела Праудмоор :::. †
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Даниела Маклагън
» !! Трезорът на Зоя Грейнджър !!
» Трезорът на Иви Макферсън
» Трезорът на Кателин
» Трезорът на Саюри Миязаки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Извън Академията :: Банка "Кливлант" :: Учителските трезори-
Идете на: