Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Да запазим Гримуолд Viu1308091624hДа запазим Гримуолд Bfi1308088891hДа запазим Гримуолд Bfi1308091345d Да запазим Гримуолд Viu1308166249b

 

 Да запазим Гримуолд

Go down 
АвторСъобщение
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Да запазим Гримуолд Empty
ПисанеЗаглавие: Да запазим Гримуолд   Да запазим Гримуолд Icon_minitimeНед Май 01, 2011 7:49 pm

Така, както всички от вас знаят преди около 1 час Даниела се опита да превземе форума.. Буквално!
Махна правата на мен и Августус и написа следното съобщение:
Превземам Гримуолд до второ нареждане. НЯМА да има администратори, докато всички ученици не прочетат това и не узнаят, че напускам и не разберат причината. Гримуолд ще бъде под мой контрол за неопределен период от време. Нямам нищо против никой тук, просто поемам командването временно, докато всички се убедят, че ги обичам и напускам, заради измяната на ЗОЯ ГРЕЙНДЖЪР.

Коя е тя, че да казва ще има ли, няма ли да има администратори? Ние й имахме доверие, а тя ни предаде! Всеки един от нас. Естествено я баннахме и върнахме правата си. След това всички дружно отидохме в Фолкън и й се поскарахме.. Ще цитирам някои от мненията:

Цитат :
ДАНИ: До всички от Гримуолд: Не искам да вярвате, че съм ви съботирала Плач Плач Плач Не мога да поярвам ... Нямам думи! Плач Плач Иво, тук ли си, трябваш ми! Нямам думи!

Искам да предадете едно съобщение в Гримуолд ... не искам да позволявате на другите да вярват че съм ви съботирала Нямам думи! Плач Плач Плач Плач Плач Плач Зоя ме банна ... ЗОЯЯ .. Нямам думи! Нямам думи! На която най-много разчитах ... ААААААААХХ Ядосан Ядосан : @: @Ядосан Ядосан : @: @: @Ядосан : @ * наистина плача и то доста *

О господи ... не мога да повярвам ... Нямам думи! Нямам думи! Нямам думи! Сложили сте ми на профила " ще съботирам Гримуолд " ?? Просто не мога да повярвам Плач Написах че превземам Гримуолд и махнах админите, за да сложа едно съобщение, което писах 20 минути и за да звучи по-яко ... няма значение, просто си вървете и ме забравете ... Плач Нямам думи! Плач Няма смисъл ... Плач Плач Добре, Зоя, ще изтрия и Фолкън щом искаш Нямам думи! Щом и Мими ми го каза ... какво сте им говорили за мен Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Никой не иска да съботира училището забога ... Нямам думи! Знаете ли, оставете нещата така и просто ме забравете сякаш ме е нямало . .. Нямам думи!

Дам, дам, но никой от нас не й вярва! Ако ТИ, който четеш това не си присъствал, е, вече знаеш какво се е случило. В чата на Гримуолд валяха обиди и Даниела напусна. Но преди да направи това, тя махна правата и всичко се почва.
Така, молбата НИ е да:
- не допускате Праудмоор да стъпва тук
- не се поддавате на сладкодумието й
- не успява да ви подкупва!

Просто прекратяваме всякакъв контакт с нея и точка!
Искаме да запазим училището си здраво и чисто от въшки, така, че ако сте на нейна страна - вратата е ей-там *посочва червеното кръстче горе в дясно*
Върнете се в началото Go down
 
Да запазим Гримуолд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Герб на Гримуолд
» Специалните рангове в Гримуолд.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Архиви :: Архив-
Идете на: