Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Дневниците на коломанката. ^^ Viu1308091624hДневниците на коломанката. ^^ Bfi1308088891hДневниците на коломанката. ^^ Bfi1308091345d Дневниците на коломанката. ^^ Viu1308166249b

 

 Дневниците на коломанката. ^^

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Дневниците на коломанката. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Дневниците на коломанката. ^^   Дневниците на коломанката. ^^ Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:30 am

Тука моята персона ще си води смахнатите дневници за всичко, което й дойде на ума.

Дебело черно тефтерче, което се отваря с заклинание лично измислено от Морган, затова никой няма никога да научи какво е то и няма да отвори дневника мухаха хД
Върнете се в началото Go down
Сивиръс Cнейп

Сивиръс Cнейп


Галеони : 0
Живее в : Хогсмийд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Дневниците на коломанката. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на коломанката. ^^   Дневниците на коломанката. ^^ Icon_minitimeВто Май 17, 2011 11:30 am


Беше написано в Дневника и с невидими букви. Дали щеше да се сети да използва Апарециум, за да го разчете ??
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Дневниците на коломанката. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на коломанката. ^^   Дневниците на коломанката. ^^ Icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:19 pm

Вики обмисляше да напише първата си страничка в новия й дневник. Взе го от рафтчето си, което беше отрупано с всякакви книги - дебели и тънки, високи и ниски. Грабна пръчката си и я насочи към него, прошепвайки някаква магия така, че никой да не може да я чуе. Една магическа заключалка на мига щракна и тефтера се отвори. Морган грабна една черна химикалка и започна да вкарва всичките си мисли и мечти в този прост лист хартия.

" Днешния ден е прекрасен! Просто съм на върха на щастието .. Но не смятам да споделям защо, само ще кажа, че беше УНИКАЛЕН ден! От началото до самия край - колкото и дъждовни капки да се срещнаха със земята - денят все още беше невероятен. От много време насам не ми се е случвало да харесам как са минали тези 12 часа, през които съм навън.. Чувството е просто завладяващо хД Обладана съм. Просто не знам какво ми има. КЕФ. "

Това беше малко под нивото на достатъчност, но все пак тя реши да спре, защото нямаше за какво друго да пише. Не биваше да разкрива на дневника си защо всъщност е толкова щастлива ( както и на Гримуолдчани ;д ), затова предпочете само да се кефи вътре в себе си. След като написа дата и подпис под текста забеляза някакво странно жълтеникаво текстче, което почти личеше. Не можеше да го разчете, затова й се наложи да използва заклинание. Но кой е отварял дневника й и по-важно - КАК ?!
- Апарециум. - каза тя и невидимото мастило лъсна. С ясни големи букви беше написано "Т-И Щ-Е У-М-Р-Е-Ш". Веднага щом тя го прочете някакво странно чувство разтърси цялото й тяло и на момента й скапа настроението. Но после се осъзна. " Никой не може да ме убие. Не и докато не се предам. "
Вики затвори дневника, запечатвайки го с магията и го постави обратно на рафта. Седна в леглото си започна да си играе с някаква странна финтифлюшеста играчка.
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Дневниците на коломанката. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на коломанката. ^^   Дневниците на коломанката. ^^ Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:26 pm

Морган се просна на леглото си в общата стая на Сектрумсемпрус и въздъхна. Толкова много мисли минаваха през главата й. Дали просто я е използвал за играчка? Само можеше да се пита. Протегна се към дебелото си дневниче и направи заклинанието, развалящо заключването на тефтера. Взе си перото от нощното шкафче и започна да драска грозни и изчанчени букви, наклонени някои наляво - други надясно. Дори сама не можеше да си разчете писанията.
" Скъпо дневниче,
Нямам никаква представа какво да правя с живота си отсега нататък.
Помогни ми!
Тук в Гримуолд всякакви неща се случиха. Интриги.. Изгубени сестри.. Тайни?
Тайни. Тайни от хора, на които имаме доверие и се води, че и те на нас. Е да, ама не.
Супер ми е сковано.. тъпо.. сдухано. И още думи мога да измисля, за да опиша това чувство, което не ми е за първи път.
Студеното ми сърце отново доказа колко много хлад държи в себе си всъщност.
И казвам студено, защото.. Нали очакванията ви са, че вампирите нямат чувства? Е, явно имат. Хубавото е, че другите от академията не знаят за моята същност. Говоря за вампирството. Никой не знае освен Зоя и искам да си остане така, затова моля те пази тази тайна.
И още една молба - ПОСЪВЕТВАЙ МЕ! Дори не знам дали е просто влечение или силна любов.. Едновременно се чувствам използвана, изнасилена, но и влюбена. Не знам какво да правя.
"

Момичето отново дари стаята с една от нейните въздишки и върна дневничето на мястото му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневниците на коломанката. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на коломанката. ^^   Дневниците на коломанката. ^^ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дневниците на коломанката. ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дневниците на една Мечтателка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Нашите домове :: Дневници-
Идете на: