Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Дневникът на Бипаша Пинто Рай. Viu1308091624hДневникът на Бипаша Пинто Рай. Bfi1308088891hДневникът на Бипаша Пинто Рай. Bfi1308091345d Дневникът на Бипаша Пинто Рай. Viu1308166249b

 

 Дневникът на Бипаша Пинто Рай.

Go down 
АвторСъобщение
Бипаша Пинто Рай

Бипаша Пинто Рай


Галеони : 50
Живее в : Идва от Индия, но в момента е в Академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност: 12
Опит: 13
Магическо развитие: 10

Дневникът на Бипаша Пинто Рай. Empty
ПисанеЗаглавие: Дневникът на Бипаша Пинто Рай.   Дневникът на Бипаша Пинто Рай. Icon_minitimeВто Май 17, 2011 8:31 am

В изключително дебелия тефтер Би описваше свойте преживявания, чувствата и мислите си...Имаше и снимки на любимите и' хора...
Върнете се в началото Go down
http://da-ppazim-planetata.alle.bg/
Бипаша Пинто Рай

Бипаша Пинто Рай


Галеони : 50
Живее в : Идва от Индия, но в момента е в Академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност: 12
Опит: 13
Магическо развитие: 10

Дневникът на Бипаша Пинто Рай. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Бипаша Пинто Рай.   Дневникът на Бипаша Пинто Рай. Icon_minitimeПет Май 27, 2011 8:24 am

27 април 2011 година.
" Здравей мило мое дневниче...
Тук в академия Гримуолд е... хубаво.
Ала не схващам някой неща, които правят останалите. Например, как хабят храната само за забавление! В главната зала бяха организирали бой с понички! Бях направо стъписана. Ако у дома имахме толкова понички нямаше и през ум да ми минава да замеря някой- например татко, с тях. Бих ги изяла, сигурна съм че и останалите от семейството ми биха постъпили така. Е, няма да се задълбочавам в това... Не възприемам и други неща, но от мен да мине, няма да ги пиша...
Доста съм различна. Аз имам една религия, те имат друга, аз съм от една раса, те са от друга... Възприемам нещата по един начин, а те ги възприемат по друг.
Както и' да е.
Искам да завърша първи курс, да премина във втори, после в трети...Искам да имам добри оценки! ...
Домъчня ми за семейството ми. Майка, татко, кака... Надявам се да ги видя скоро.
Надявам се да намеря приятели тук, но първо ще трябва да спечелят доверието ми. Нали знаеш, не се доверявам лесно...
Искам също така да открия любов.
Е, всичко с времето си.
Радвам се, че мога да споделям тук всички мои мисли, тревоги, чувства и преживявания. Ей, пази тайните ми дневниче..!"

Върнете се в началото Go down
http://da-ppazim-planetata.alle.bg/
Бипаша Пинто Рай

Бипаша Пинто Рай


Галеони : 50
Живее в : Идва от Индия, но в момента е в Академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност: 12
Опит: 13
Магическо развитие: 10

Дневникът на Бипаша Пинто Рай. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Бипаша Пинто Рай.   Дневникът на Бипаша Пинто Рай. Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:29 pm

13.06.2011.
"Мило, прелестно дневниче.
Добре съм, но ми е малко скучно. Надявам се скоро да открие забавно занимание, което да разкара скуката.
Купих си много хубави, интересни дрехи и други чудесии. Харесват ми.
Сега отивам да похапна.Бай, бай."
Върнете се в началото Go down
http://da-ppazim-planetata.alle.bg/
Sponsored content





Дневникът на Бипаша Пинто Рай. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Бипаша Пинто Рай.   Дневникът на Бипаша Пинто Рай. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дневникът на Бипаша Пинто Рай.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Нашите домове :: Дневници-
Идете на: