Академия Гримуолд

ИндексPortalGalleryВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!

Share | 

Дневникът на наполовина гъркинята наполовина японката

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Зара Фантомхайф

Галеони : 600

Статистики
Интелигентност: 10
Опит: 14
Магическо развитие: 30

ПисанеЗаглавие: Дневникът на наполовина гъркинята наполовина японката   Вто Май 17, 2011 9:02 am

Дневникът на Зара беше доста дебел! Цветът му беше в черно и имаше голяма рисунка на Луна. Имаше катинарче с код, който само тя знаеше.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Зара Фантомхайф

Статистики

ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на наполовина гъркинята наполовина японката   Вто Май 17, 2011 11:45 am

Скъпо дневниче,
Днес е адски шибан ден! Не знам как ще издържа до края му! Добре, че е новият ми фотоапарат иначе съм изгубена без да документирам всичко наоколо! Нана-чан ми писа писмо, че скоро и тя ще мине да ме види в Гримуолд, а доколкото до Аю тя ще си остане в Сакура. Мързяло я да пътува! Еми за какво тогава за метлите ако не са за удобно пътуване!?!?!? Ех чао за сега! Довечера ще пиша надълго и на широко! Надявам се да не се сърдиш! Прегръдка Целувка
Зара Фантомхайф

Статистики

ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на наполовина гъркинята наполовина японката   Пет Юли 01, 2011 8:49 am

Мило дневниче,
ПРИБЛИЖАВА ИСТИНСКА КАТАСТРОФА!!!! Баща ми се разведе с майка ми и се ожени за някаква сигурно с 9-10 години по-млада от него!!! ЯД !!! Е катастрофата е това, че сигурно е.. БРЕМЕННА !!! Не искам още едно братче или сестриче точно от тази ПАЧАВРА !!! Добре написах катастрофата!!! Идва нещото, което ме докарва до лудост и това е, че ми липсва.. Митко! Плач Плач Плач Плач Ще подивея без него!!! Уаааааааа,уаааа,уаааааааааааа Плач Плач Плач Плач Плач Плач Плач Плач
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на наполовина гъркинята наполовина японката   

Дневникът на наполовина гъркинята наполовина японката
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1