Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
WTF? И з у м е н а .  Viu1308091624hWTF? И з у м е н а .  Bfi1308088891hWTF? И з у м е н а .  Bfi1308091345d WTF? И з у м е н а .  Viu1308166249b

 

 WTF? И з у м е н а .

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Клюкарката

Клюкарката


Галеони : 0
Живее в : Гримуолд

WTF? И з у м е н а .  Empty
ПисанеЗаглавие: WTF? И з у м е н а .    WTF? И з у м е н а .  Icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:37 pm

Влизам си аз в приветливото хубаво и и и и още прилагателни ГРИМУОЛДЧЕ и що да видим. В главната зала нов любовен триъгълник ли се заформя или какво?
Понеже си падам интригантче малко ще изопача нещата или пък просто ще ги кажа от моята гледна точка. Това, което видях беше.. Г-ца Фантомхайф се натиска на Адам, а Зоя отчаяно ревнува хД
Дам дам, pretty weird ще си кажете, нали? Това е върха на сладоледа просто.. черешката отгоре му! Забележете как за 2 дена откакто имам регистрация все странни неща се случват и гледам да ви смогна.. ама просто не мога! Какви са тез любови, какви са тез неща.
Имате ли коментар по случая? Това ми изглежда доста по-сериозно от случая с Мими и Иво, който беше нищожен - просто исках да видя реакцията на потребителите и дам - получих си заслуженото. Но това е различно - усещам тръпка, завист, ревност и наглост. Примесени с малко курвенство.

Та.. Какво мислите?

А за смъртожадните няма да говоря. Снейп мисли, че съм някой от ръководството, който отчаяно се опитва да го разобличи, а аз нямам никаква идея какво се случва - нито кой е той. Просто ми е адки странно.
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

WTF? И з у м е н а .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WTF? И з у м е н а .    WTF? И з у м е н а .  Icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:29 am

Охх ***, на тебе нищо не ти убягва хД
Върнете се в началото Go down
 
WTF? И з у м е н а .
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Архиви :: Архив-
Идете на: