Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Вход в главната зала - Page 14 Viu1308091624hВход в главната зала - Page 14 Bfi1308088891hВход в главната зала - Page 14 Bfi1308091345d Вход в главната зала - Page 14 Viu1308166249b

 

 Вход в главната зала

Go down 
+16
Боби Грейнджър
Дийн Уинчестър
Аврил Фентонхайл
Ани O'Ре Торрес
Бенджамин Рофас
Мони Станфорд
Адам Бенет
Августус Донован
Тити Мафеър
Луси Холт
Зара Фантомхайф
Сивиръс Cнейп
Иво Слъгхорн
Лина Мориан
Nelly Lovett.
Леда.
20 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
АвторСъобщение
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 5:19 pm

Аз съм тука беее...За мен е храната!
*започнаха надпревара за храната*
Бля...бляяя...
*запьоска храна*
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 5:23 pm

*Станфорд влезе в главната зала и се запъти към Мони*
Хей..искаш ли да отидем някоъде..в мъгълския свят?!
*попита тя и зачака отговора на сестра си*
Върнете се в началото Go down
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 5:25 pm

Хей...Къде беше?Е,няма значение.Къде е мъгълския свят,че незнам!
*прегърна я и зачака отговор*
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 5:26 pm

Ще се магипортираме...ии отиваме в парка в Лондон....ХАЙДЕ!!
*подкани тя и хвана сестра си за ръката..двете се магипортираха*
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:13 pm

*двете сестрички се магипортираха в главната зала..огледаха се,но нямаше никой..*
Хмм...
*въздъхна Мими,а Мони седна на едно столче..Мими отиде до бюфета и взе две чаши топъл чай..подаде едната чаша на сестра си и придърпа едно столче до нея...седна и отпи от чай*
Хмм..колко хубаво е в Лондон!!
*каза Мими и отново отпи от чая си*
Върнете се в началото Go down
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 12:56 pm

*влезе поогледа се ,но залата бе празна*
Ха,креслата са за мен.Страхотно!
Върнете се в началото Go down
Жулиет Браун

Жулиет Браун


Галеони : 50
Живее в : Няма дом. Домът е там, където е сърцето... Но, в момента може най-често да я срещнете в академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 1:10 pm

Тупур, тупур, тупур.
Тупуркането бе звук, издаван от Жулиет Браун, по скоро от краката и', които се влачеха към главната зала. Искаше да си вземе нещо за пиене, понеже откакто се бе събудила не бе пиивала дори и вода, нито пък бе яла, така че бе доста жадна и гладна.
Влезе в помещението, в което имаше само едно момиче.Жу не погледна повторно към него и гледайки пода отиде при бюфетите.Взе си чаша вода и отпи от нея, докато оглеждаше храните. Такива вкусотии не бе виждала през живота си. Обикновено и леля и' ядеше филия с масло, безвкусна супа или пък месо, без гарнитура.
"Дали мога да си взема?!" запита се тя. Реши, че е позволено, щом храната е оставена тук без надзор. Сложи си малко пай, взе си вилица и се отдръпна от бюфета.
Зърна едно кресло в ъгъла на стаята, отиде до него и се настани. Тук хем никои не я гледаше, хем можеше да се отдаде без да я прекъсват на спо
мени за най-добрия си приятел, докато похапне.
Върнете се в началото Go down
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 1:26 pm

Разбирасе,че може да си вземеш!
*излегна се на креслото и задрема*
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 2:37 pm

Ан влезе с книга. Както винаги, впрочем. Но този път беше добавила и слушалките към облеклото си и си припяваше.
Огледа се замислено, но не видя никого. Или просто не си направи труда да поогледа по-внимателно. Както искате го разбирайте. Приближи се до прозорците и нервно почука с нокът по стъклото и мрачно загледа надвисналите над академията облаци. Хвърли поглед към ярко розовия си лак, който вече не й изглеждаше чак толкова хубав и започна да го лющи.
Нещо я притесняваше, но все още не можеше да забележи какво по-точно. Сви разсеяно рамене и седна на един стол и заби глава в книгата си.
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 2:44 pm

"Oh, mama, mama, mama.. I just shot a man down. In central station, in front of a big old crowd.." - текста на прекрасната песен на Риана кънтеше от всякъде, понеже Вики се приближаваше към главната зала. Докато отиваше натам си мислеше дали някой изобщо е разбрал за мръсотийките, които е правила със своя колега Кийгън. Дали се носеха слухове? Дано не. Поне тя не беше чула.
Открехна вратата и завъртя поглед, оглеждайки всяка една излъскана до блестене маса и се почеса по главата. Отвори широко и забеляза момиче, което беше забило поглед в някаква обемна червена книга с дебели корици. "Това трябва да е Ани. Не може да не е тя.." - Морган поклати глава и с провлачени стъпки тръгна към Торрес, която клатушкаше главата си наляво и надясно, припявайки си в ритъм.
- Анчеенце? - попита вампирката лигаво и зае мястото си до нея.
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 3:00 pm

- Знам карате! Поне на теория. - подскочи Торрес и застана в каратистка поза към "натрапника". После тръгна да го бие с книгата по главата (xDDDD) и се вгледа по-внимателно. Спря и се опули, а после се разсмя съвсем истински.
- Вики! Извинявай, просто ме стресна. А и сега чета една книга, в която главния герой е каратист. - тя сви рамене, докато още се хилеше и тупна на стола. Обърна се към другото момиче и тъкмо щеше да зададе въпросът, който винаги следваше: "Как си?", но забеляза нещо странно в приятелката си. Дали бе руменината по бузките й или по-скоро набързо облечените дрехи? Ан все още не знаеше, но скоро щеше да разбере.
Върнете се в началото Go down
Жулиет Браун

Жулиет Браун


Галеони : 50
Живее в : Няма дом. Домът е там, където е сърцето... Но, в момента може най-често да я срещнете в академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 3:43 pm

Видя, че в залата влиза още една жена.
Жулиет се скри в сянката на ъгъла, облегна се назад и хапна последната хапка пай. Остави чиниите настрани и впери поглед към земята.
Както изглеждаше двете жени се познаваха. А тя не познаваше абсолютно никой. И по-добре, поне в някои отношения Бе прекалено срамежлива. Нямаше приятели, защото не допускаше никого до себе си и се страхуваше да не ги изгуби, както се бе случило с най-добрият и' приятел Томи.
Щом си помисли за него очите и' се насълзиха, но тя спря сълзите и се опита да не мисли за това. Напразно. Мисълта и' винаги поемаше в такава посока, че крайната точка бе Томи. В нейният живот той бе единственият важен човек.Познаваше го от малка, мислеше че винаги ще са заедно, но не. Не. Той изчезна... Една сълза потече по бузата и'. Жу я избърса и въздъхна.
-Жулиет, ти си силна... - каза си сама тя, но всъщност това изречение бе повече за нея.
Това бе последното нещо, което и' бе казал Томи. Така, всеки път, когато била тъжна и разочарована, готова да си признае, че е отчаяна, тя си повтаря това изречение и винаги става по-смела.
Жулиет тръсна глава, сякаш опитвайки се да пропъди досадна муха. Затвори очи и започна да си мечтае, седейки в скритото в ъгъла кресло.
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 3:49 pm

Явно и Торрес бе усетила неловкостта в гласа на Вики, която до някаква степен я притесни, но не мислеше да изразява много много чувства.
- Каратистка ли ще станеш? - попита тя и се захили. Докато се обръщаше на всички посоки забеляза някакво момиченце, което или спеше или се правеше на заспало. Беше се проснало в едно кресло и естествено вампирката реши да се запознае.
- Хей, ти трябва да си Жулиет? - започна Морган, надявайки се да получи поне едно малко "Да."
Върнете се в началото Go down
Жулиет Браун

Жулиет Браун


Галеони : 50
Живее в : Няма дом. Домът е там, където е сърцето... Но, в момента може най-често да я срещнете в академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 4:03 pm

-Хей, ти трябва да си Жулиет?
Този въпрос накара Жу да подскочи. Надигна се леко.
-Ъъъ...
Да, това беше чудесно започване на изречение. Или поне бе чудесно, когато нямаше какво да кажеш. Всъщност, никога не беше добре да започваш изречението си с "Ъъъ."
Жулиет бе отворила очи и вдигна поглед към непознатата. Реши, че все пак трябва да направи нещо. Сети се, че въпросът е дали е Жулиет. Кимна бавно, а след това промълви:
-Да, аз съм Жулиет. Жулиет Браун. Ъъ... Приятно ми е.
Рядко се запознаваше с хора. Май трябваше да потърси книга, където подробно е описано как да действаш в такива ситуации. Това щеше да и' е от полза. Огледа се, а после пак погледна към заговорилата я. Дали нямаше да е зле да попита коя е тя?
-Вие сигурно сте учителка тук.- предположи Жу, понеже тя бе по-голяма от нея.
Жулиет бе виждала по коридорите ученици, които бяха доста по-големи от нея. Май тя бе най-малката тук. Едва на единадесет години, навършени преди седмица и два дни...
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 4:07 pm

"Ахаааа...Станало е нещо! Щом сменя темата, значи наистина нещо се е случило!", помисли си Ан и хвърли поглед към Вики в смисъл "ще я видим тая работа". После се насочи към момиченцето. Усмихна се, като се надяваше, че не изглежда тъпо или странно със слушалките в ушите, розовите кецове с цветчета и меланхоличната рокля с кръгчета. Не че беше от най-стилните момичета на планетата, но всъщност имаше свой собствен стил и по-скоро това я правеше уникална, когато става въпрос за дрехи.
- Здравей! Приятно ми е, Жулиет. Аз съм Ани Торрес. - момичето се усмихна приятелски.
Върнете се в началото Go down
Жулиет Браун

Жулиет Браун


Галеони : 50
Живее в : Няма дом. Домът е там, където е сърцето... Но, в момента може най-често да я срещнете в академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 4:16 pm

- И на мен ми е приятно...- отговори Жулиет на Ани, която бе дошла при нея и се бе представила туко що.
Опитваше се да не изглежда притеснена. Може би трябваше да завърже някакви контакти, като се има предвид че доста години щеше да е в тази академия, докато завърши. Е да, ама не беше така лесно. Нямаше как за една минута и всичките страхове да изчезнат. За съжаление нямаше как...
Ани също бе по-голяма от Жу. Май наистина беше най-малка.
Опита се да се усмихне, но го постигна съвсем леко. Ако можеше отново да бъде щастлива... Но нямаше как да го постигне. Не можеше да забрави миналото си, хората от миналото. А и тя не искаше да ги забравя. Всъщност не искаше да забравя само един човек...
Вдигна поглед към Ани и другата жена и зачака те да кажат нещо.
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 4:22 pm

Дали се притеснява, когато е единственото дете сред нас.. двете? Е, важното е, че в Гримуолд има и други на нейната възраст.
- Аз съм заместник директорката Виктория Морган, но без формалности. Наричай ме само Вики. Моля. - настоя тя и се пресегна купата с плодове. Взе си една голяма червена ябълка и отгризна малко. Дали пък не беше прекалено прибързана или нещо такова? Е, тя винаги се запознаваше по този странен, но за нея нормален начин. Доста смело. Поизтупа бялата си тениска, на която имаше една много сладка пандичка и отново си отхапа.
- Нещо интересно при теб? - въпрос. Съвсем нормален въпрос.. От изневиделица.. Но да, вярно е, че момичето беше адски неадекватно, така че за нея беше напълно нормално.
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 4:30 pm

-Надявам се да се забавляваш тук. Ако имаш проблеми се обръщай към мен, Вики или Зоя. И Ривън, но той нещо май се е погубил. Мисля, че отиде в Л...- думите застинаха на устните й и момичето се обърна към Вики, видимо развеселена. Този път изражението й бе от типа " Охоооо. Ще има да ми разправяш."
После отново насочи вниманието си към Жулиет:
- Не се притеснявай. Аз съм на 16, а и има доста ученици на твоята възраст. Няма за какво да се тревожиш.
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 4:34 pm

Видимо развеселена, но вътрешно умираща от срам.
- Къде е отишъл Ривън, казваш? - попита тя стъписано, опитвайки се да прикрие истината. Започна да си играе с едно кичурче от лилавата си коса, докато нервно премигваше с очи. - Няма значение. - предаде се. Вики тръгна към бюфета и си взе обичайната всекидневна, жизненоважна за нея - Кока Кола. Замахна с пръчицата си срещу капачката на бутилката и една отварачка се появи. След като беше отворена тя загълта напитката, а докато правеше се чуваше само "Гъл, гъл, гъл..."
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 4:40 pm

- Виктория Морган, мисля че знаеш и то доста добре. Ти решаваш дали ще ми кажеш какво се е случило или не. - Торрес вдигна рамене и усмивката продължи да стои на лицето й. После се насочи към стола си и се стовари там със завидна елегантност. Двете с Вики се познаваха от прекалено много време и заради това и двете знаеха какво си мисли другата. В този момент Ани усещаше, че Морган се опитва да измисли нормално звучащ отговор на явната провокация от страна на Торрес.
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 4:50 pm

- Ами.. Какво ли се е случило? Какво ли? - продължаваше да задава тъпи въпроси, докато мислеше какво да й отговори. - Ами. Миех си зъбите в дома си. Това стана o.x
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 4:53 pm

- Виж, не ми е приятно, че го казвам пред Жулиет, защото предполагам сега ще избяга оттук, но все пак ще го кажа: Виктория Морган, не ми се прави на ударена или на Мис Дръж-Ми-Шапката, защото предполагам какво се е случило. Е, знаеш, че няма да те издам на никого, но решението е твое. Поне не се прави на глупачка, моля те! - След тази тирада Ани седна и се усмихна на Вики, а после се върна към заниманието да лющи лака си.


Последната промяна е направена от Ани O'Ре Торрес на Съб Юни 04, 2011 5:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 5:00 pm

Вики се шибна по главата и задърпа Ани извън главната. Жулиент ги гледаше като изтребител, но точно в момента заместничката изобщо не я интересуваше. Подшушна на Торрес нещо от сорта на:
- Не знаеш какво е станало. Повярвай ми.
Беше сигурна, че ако момичето пред нея познаеше щеше да я поизлъже. Но все пак той я отвлече, а тя.. нямаше никакво такова намерение.
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 5:05 pm

- Честно казано ми е все едно. Е, добре де, това беше лъжа. Но все пак живота си е твой и въпреки, че ми е страшно любопитно, те оставям на мира. Само едно искам да ми кажеш и ще приключим тази тема. Той ли те накара или ти него? - Любопитството глождеше Ани, но тя знаеше кога да спре. Знаеше и, че нещо се е случило, но явно Вики не желаеше да говори за това.
Върнете се в началото Go down
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 5:16 pm

*надзърна под вратата и я отвори*
Какво става тук?
*погледна Вики и Ани*
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 5:28 pm

Мони ние сме извън главната...


- Ъм. За какво говориш? Как така кой кого е накарал? - тя вече адски стъписана задаваше въпросите, очаквайки да разбере откъде е научила ани.
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 5:35 pm

- Вики, нали не си мислиш, че нямам своите тайни? Знам всичко, което се случва в Академията и всичко случващо се с нейните обитатели извън нея. Така че дали ще ми кажеш или не, знай само едно - аз съм твоя приятелска и ще те подкрепям винаги. - Ани кимна с иронична усмивка и се изплези на Вики, а после тръгна по коридора. От Морган зависеше дали разговорът ще продължи или не.
Върнете се в началото Go down
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 5:39 pm

Вики Морган написа:
Мони ние сме извън главната...


- Ъм. За какво говориш? Как така кой кого е накарал? - тя вече адски стъписана задаваше въпросите, очаквайки да разбере откъде е научила ани.

Тоест.Ъъъъ???!!!
Нерзбирам!!
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 5:43 pm

Оффтопик: Ани, откъде ги има тези източници твоята героиня брее ;д

Вики се просна на земята и извади скицника си. Единствено рисуването можеше да я избави от мислите за случилото се.. Но едно нещо я глождеше - каквато и кучка да беше станала всъщност, все пак Ривън не й беше безразличен. Не знаеше какво да прави, затова просто започна да драска нещо.. Някаква фигура. Мъжка. Разрошена коса и искрени очи.. Приличаше точно на..
- РИВЪН! - се провикна тя с всичка сила и всички се обърнаха към нея. Много засрамена, Морган просто продължи да рисува, сякаш нищо не се е случило.. Но защо приличаше на него? Дано не е това, което си мисля.
Върнете се в началото Go down
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 5:56 pm

*Вики и Ани искаха да са насаме и Мони излезе навън*
Ще ви оставя насаме!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вход в главната зала - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 14 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вход в главната зала
Върнете се в началото 
Страница 14 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Вход в Главната Зала
» Вход в Главната Зала
» Вход в Главната Зала
» Вход в главната зала
» Вход в Главната Зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Архиви :: РП архив-
Идете на: