Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Зара Фантомхайф Viu1308091624hЗара Фантомхайф Bfi1308088891hЗара Фантомхайф Bfi1308091345d Зара Фантомхайф Viu1308166249b

 

 Зара Фантомхайф

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Зара Фантомхайф

Зара Фантомхайф


Галеони : 600

Статистики
Интелигентност: 10
Опит: 14
Магическо развитие: 30

Зара Фантомхайф Empty
ПисанеЗаглавие: Зара Фантомхайф   Зара Фантомхайф Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 5:38 am

Такам, такам....Казвам се Светлозара...Да това е пълното ми шибано име, което аз толкова много мразя иза това ползвам Зара! Родена съм на 28.09.96. Зодия Везни съм. Живея в град Варна (Варна, морето, сините вълни. Вятърът в косите, голите жени Танци Смях ). Мразяяяяя какво мразя и аз самата не знам! Обичам да рисувам, да фотографирам всичко около мен, да играя с my dog - Жорето смях, да чета, чета, чета, чета...иииии да прекарвам свободното си време пред компа . Уча в Царя...(или пълното му име ОУ "Цар Симеон 1" )....Голяма дупка, е но благодарение на някои хора от класа ми стана ОЩЕ по-голяма. Естествено като всеки човек на изкуството и аз съм адски завеяна, заблеяна и заспала...И точно заради заспалоста ми, заблеяноста ми и завеяноста ми по История получих 5-ца....Дано по Математика змията да ми остави 6-ца...Опп сорри, че така излязах извън темата...Тук нямам приятели от реала поради тъпата приличан, че никой не е фен на ХП, а аз с нетърпение чакам Хари Потър и Даровете на Смъртта 2-ра част... От класа ми никой не ме разбира, защото по природа съм си зубърче, но има и по-големи от мен...

Ех ако се сетя още нещо ще споделя и Аривидерчи!!! Усмивка Ужасен смях
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Зара Фантомхайф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зара Фантомхайф   Зара Фантомхайф Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 5:41 am

Голите Женииии!
УБИ МЕЕЕЕ!!!!!!
Сори за спама ама трябваше да го споделя!
Върнете се в началото Go down
Зара Фантомхайф

Зара Фантомхайф


Галеони : 600

Статистики
Интелигентност: 10
Опит: 14
Магическо развитие: 30

Зара Фантомхайф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зара Фантомхайф   Зара Фантомхайф Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 5:47 am

Еми има такава песничка за Варна...Чей ей сега ще я намеря.

Варнъъъ, муретууу... ;дд
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Зара Фантомхайф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зара Фантомхайф   Зара Фантомхайф Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 5:50 am

Да верно бе!
Ама как...!
Уби ме!
Идвай в Главната!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зара Фантомхайф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зара Фантомхайф   Зара Фантомхайф Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зара Фантомхайф
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Трезор на Зара Фантомхайф

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Фън, Фън, Фън. :: Представете се-
Идете на: