Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Дневникът на Таис Кателин Viu1308091624hДневникът на Таис Кателин Bfi1308088891hДневникът на Таис Кателин Bfi1308091345d Дневникът на Таис Кателин Viu1308166249b

 

 Дневникът на Таис Кателин

Go down 
АвторСъобщение
Таис Кателин

Таис Кателин


Галеони : 39
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 4
Магическо развитие: 10

Дневникът на Таис Кателин Empty
ПисанеЗаглавие: Дневникът на Таис Кателин   Дневникът на Таис Кателин Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 5:57 pm

"Мило дневниче,толкова се радвам че те купих ^^!Сега ще мога да записвам всичко,което пожелая и ще мога да си убивам времето с теб.... Слънце Така...нека започнем от днескашния ден.Внезапно бях решила да напусна Гримуолд.Не знам защо,но просто вече цялата тази академия ми бе омръзнала ужасно много.Стоях по цели дни в къщата си и скучаех.Не ходех на даскало,не учех нищо...но се осъзнах и реших,че не мога да продължавам така.-Що за магьосник ще стане от мен,ако не ходя в магическо училище и не уча нищо?!-Запитах се.Макар и да ми бяха писнали безкрайните часове,не можех да се откажа ПРОСТО ТАКА...Говореше зле за мен.=.= Стигнах до факта,че няма значение дали ми харесва или не!Просто е задължително за всички ученици да ходят на училище!Затова реших от утре отново да започна да ходя.Отдавна не съм виждала много хора оттук,а определено бяха доста готини.Тъпа идея беше да се изнеса така...Т-Т...Но сега мозъкът ми дойде в главата смях.Осъзнах,че просто не мога без Гримуолд и нямам никакво бъдеще по-нататък. Тъжен Е,чао.Достатъчно изписах засега. смях Мисля,че нямам какво да кажа и трябва да се ориентирам към приключване.><.До нови срещи!Когато ми се случи нещо интересно пак ще разтворя белите ти страници!"
Върнете се в началото Go down
Таис Кателин

Таис Кателин


Галеони : 39
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 4
Магическо развитие: 10

Дневникът на Таис Кателин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Таис Кателин   Дневникът на Таис Кателин Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:41 pm

"Дневниче,днес открих един много интересен факт за Бен...Разбрах,че той има невероятната дарба да пише песни!Страхотно нали?Разреши ми да прочета една негова творба и...накратко:Останах изумена!Личи си,че има голям талант,надявам се да го развие...за нищо на света не трябва да го пропилява!Много кофти ми става като се сетя,че нямам подобни способности...Защо мамка му и аз не мога да си напъна мозъка и да измисля нещо наистина смислено и хубаво?!Но такъв е животът....Не можеш да имаш всичко,не можеш да си перфектен...За жалост!
Но нека се върнем към песента!Сподели ми,че е за Би!Останах леко учудена.Явно наистина искаше да я зарадва......даже когато бях в Главната го забелязах да стои седнал на една от пейките с китара в ръка!Каза ми,че пишел нова песен за Бипаша..."Хубаво!"-Помислих си тогава.Хубаво е да правиш разни подаръчета на другите.Ей така.Безпричинно.Тогава загрижеността ти и обичта към другия най-силно си личат.Но вместо да кажа нещо друго,предложих точно това:"Искаш ли да й го занеса лично?Щом нямаш толкова смелост...".И му се усмихнах лукаво.Не знаех наистина защо нямаше достатъчно кураж да й покаже песните,да й ги изпее или изсвири...беше доста добър с китарата в ръка,а както вече спометах произведенията му бяха удивителни?Явно се срамуваше...именно затова реших да го измъкна от тъпата ситуация и сама да й занеса песента й да й кажа,че той я е написал.Да видим,дано приеме...Чао,засега!"
Върнете се в началото Go down
Таис Кателин

Таис Кателин


Галеони : 39
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 4
Магическо развитие: 10

Дневникът на Таис Кателин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Таис Кателин   Дневникът на Таис Кателин Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:52 pm

"Оказа се,че все пак притежава признаци на смелост...не се съгласи братовчедка му да получи песента от непозната.Доста ме разочарова...Т-Т Имах голямо желание да му помогна,но изведнъж реши,че може да се справи и сам....Супер,нямам нищо против,страхотно е,че най-сетне прояви смелост,но...някак си...просто....ми се искаше аз да го бях занесла.Не знам защо.Както и да е,важното е че човекът се справи с проблема си и преодоля трудността.(Поне така каза.Дано не се разубеди и не се откаже от идеята си!)Не му отива да се притеснява.Никак даже.Изобщо!Затова бе чудесно,че все пак се нави да го направи.(Пак казвам,че поне така каза!Ако се откаже ще го убия...)
Е това беше.Чао! Слънце "
Върнете се в началото Go down
Таис Кателин

Таис Кателин


Галеони : 39
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 4
Магическо развитие: 10

Дневникът на Таис Кателин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Таис Кателин   Дневникът на Таис Кателин Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 5:24 pm

"ДНЕВНИЧЕЕЕ,ДНЕВНИЧЕЕЕ! Парти Парти Парти Големи новини!!!Оказа се,че приятелката ми-Аманда също се е записала в любимата ни академия!!! Парти Когато ми звънна на вратата и я видях от многооо време насам,не бях на себе си от радост,честна дума!Сега ще живее при мен! Парти Сърце Оказа се,че Зоя бе така добра да я разпредели в моя дом! Парти Още една страхотна новина!Сега няма да съм толкова сама и винаги ще има човек до мен...страхотно!Вярвам,че ще се разбираме идеално-винаги сме се разбирали!^^Утре ще я разведа да опознае града и хората!Които останаха де...Засега не познава никого освен мен,но това ще се промени!Надявам се да се разбира с хората и да завърже много нови и хубави запознанства... Слънце А,също и отскочихме за малко до магазина за пръчки.Надяваме се да й се падне най-хубавата и силна пръчка!О това беше наистина един незабравим и вълшебен ден...КАКЪВ ГОЛЯМ КЪСМЕТ!!!
Чао,засега! Сърце
Върнете се в началото Go down
Таис Кателин

Таис Кателин


Галеони : 39
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 4
Магическо развитие: 10

Дневникът на Таис Кателин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Таис Кателин   Дневникът на Таис Кателин Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 11:41 am

"Здравей отново,мило дневниче!Още щом се събудих и станах от леглото усетих,че нещо не е наред..."Какво ли?"-Запитах се учудено.Досега не бях изпитвала точно това чувство...Беше ми някак непознато.Не знаех какво беше камоли пък какво искаше от мен...Т.Т.Затова просто излязох от стаята,без да будя Аманда и се завлякох в кухнята.Навън небето бе сиво и мрачно,а големи гъсти облаци заплашваха,че щеше да има ужасна буря и пороен дъжд."Сигурно сегашното ми настроение се дължи на шибаното време..."-Помислих си мрачно като гледах как огромните нанизи от облаци покриваха все повече и повече еднообразното неприветливо небе...Дръпнах ярките пердета-нямах намерение да наблюдавам тази скучна гледка.Но кой знае защо странното чувство не напусна тялото ми,дори когато ометох до последно любимата ми закуска..."Тук нещо не е наред."-Помислих си отново.Беше напълно ясно,че за сегашното ми настроение не бяха виновни нито студения вятър,нито сивите облаци,нито първите ситни капки дъжд,които заръмоляха по покрива...Сто процента не можеше да се дължи на времето.Добре познавах кога климатът бе виновен за скофтеното ми състояние и кога беше някаква друга причина...Та седнах на малкото диванче със замислена физиономия и се опитах да разгадая тайнствената причина.След около 10 минути неуморно мислене и предполагане на всякакви чудни факти,най-сетне стигнах до извода,че вътре в себе си усещах ГОЛЯМА празнота.Дааа,това не ми се случваше често.Вместо това си зададох следния въпрос:"На какво се дължи празнотата?".Но така и така не можах да си отговоря.Само дето все по-силно и по-силно усещах,че празнотата надделяваше и заемаше всяка свободна частичка от тялото ми.Нормално ли беше да се чувствам толкова празна?Сигурно...все пак има толкова много чувства и усещания,че е твърде трудно да се каже дали нещо е нормално или не...И изведнъж ми просветна:БЕН!ИСКАХ ДА ГОВОРЯ С БЕН!!!Това си личеше като бял ден.Просто изпитвах огромната нужда да го видя.Когато се видяхме в Северното крило,той изчезна изведнъж и това доста ме натъжи..."Отново си загубих компанията!"-Бях си помислила и си тръгнах сконфузено.Но ето,че желанието да го видя бе излязло на бял свят.Копнеех да го видя и да разменим някоя дума.Просто копнеех.Беше ужасно приятен.Имаше уникален талант,а също така бе красив...Много красив.Не,ХИПЕР КРАСИВ...

За момент Таис спря да пише и тръсна главата си."Какво ти става?!Да не би да си падаш по него?!"-Мислеше си ядосано тя.Но истина беше...незнайно как Таис бе хлътнала по Бен.Което още повече засили желанието й да го види."Е,добре..."-Помисли си тя.-"Ще го посетя съвсем скоро!Съвсем,съвсем скоро..."-Завърши решително тя,надраска набързо нещо за край на написаното и затвори дневника със силно разтуптяно сърце.
Върнете се в началото Go down
Таис Кателин

Таис Кателин


Галеони : 39
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 4
Магическо развитие: 10

Дневникът на Таис Кателин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Таис Кателин   Дневникът на Таис Кателин Icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 2:26 pm

"Мамка му!"-Пишеше отчаяна Тай.-"Никога няма да го намеря! Разбито сърце Нямам нито телефонния му номер,нито знам къде живее,нито нищо...единственият ми шанс е в училище,но едва утре започваме учебната година,едва утреее...леле няма да мога да издържа!!!Не мога да изчакам още 1 ден (добре де половин,но пак е много!)...Просто непременно искам да го видя...но все пак имам чувството,че щом го видя няма да мога и дума да обеля.Толкова е СЪВЪРШЕН.Сиурно ще ме помисли за най-тъпото момиче,което би могло да съществува...Как ще се справя?Пожелай ми успех."
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневникът на Таис Кателин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Таис Кателин   Дневникът на Таис Кателин Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дневникът на Таис Кателин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дневникът на Аманда Джоунс
» Дневникът на Боби Олсън Самюалс
» Дневникът на момичето
» Дневникът на Бипаша Пинто Рай.
» Дневникът на Жулиет Браун...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Нашите домове :: Дневници-
Идете на: