Академия Гримуолд

ИндексPortalГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!

Share | 

Ива Лонгботъм

Go down 
АвторСъобщение
Ива Лонгботъм

Галеони : 0

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

ПисанеЗаглавие: Ива Лонгботъм    Сря Юни 29, 2011 2:08 pm

Здравейте !! Слънце Казвам се Ива , и съм на 12 години Усмивка Родена съм на 12.03.1999 г. и съм зодия риби Да . Когато съм сама никога не ми е скучно , защото ВИНАГИ намирам какво да правя смях . Мразя да ставам рано за училище { или по какъвто и да е друг повод } смях . Обичам да рисувам , да снимам ии да стоя дългии часове наред пред компютъраа Слънце . В свободното си време излизам навън , а когато съм наказана гледам телевизия или съм на компа || . В реалния живот съм с дълга черна коса ... { наподобяваща косата на Самара Морган Мръсен поглед смях смях } . Със кафяви очи съм . Обичам да нося много открояващи се цветове на дрехи като : ярко оранжево , много светло синьо , контрастно зелено , наситено жълто и др ... Обичам жена си : Вики Морган Сърце !!! И другото изродче : Зоя Уинчестър Сърце !!! Ценя приятелите си и не позволявам да ме манипулират ... В по - голямата част от времето мога да съм МНОГO нахална личност ... , но същевременно и много скромна { да бе да смях } . Когато започна нещо ВИНАГИ го довършвам до край ... Мрая хората да ми дават съвети за каквото и да е било .. Заслушвам се в критиките само на част от хората които познавам . Не съм стеснителна , напротив . Обичам да пътувам и да се запознавам с други хора . Мразя чалгата , кифлите , ку***те и 1 конкретен човек който вие не познавате ; DD . Внимавай! Не ме интересува мнението на хората . Рядко се сърдя . Сега се сетих , че забравих да спомена , че МРАЗЯ JB Не !!! Обожавам : Ian Somerhalder !!! Влюбен . Когато искам нещо правя всичко възможно за да го получа Плезене . Внимавай! Музиката е част от моят живот ! Мога спокойно да кажа , че съм широкоскроен човечец и не се страхувам да мечтая за невъзможните неща ... Усмивка
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Таис Кателин

Галеони : 39
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 4
Магическо развитие: 10

ПисанеЗаглавие: Re: Ива Лонгботъм    Сря Юни 29, 2011 2:13 pm

Мн готин характер Намигване xD
Върнете се в началото Go down