Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
ГСЛ на 2011 Viu1308091624hГСЛ на 2011 Bfi1308088891hГСЛ на 2011 Bfi1308091345d ГСЛ на 2011 Viu1308166249b

 

 ГСЛ на 2011

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

ГСЛ на 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: ГСЛ на 2011   ГСЛ на 2011 Icon_minitimeНед Май 15, 2011 6:39 pm

Главна Сюжетна Линия на 2011 година

Смъртожадни нападат Гримуолд!

Ще са безмилостни, мистериозни и много силни. Така, че всички трябва да сме заедно! Пишете,пишете,пишете и най-важното: Следете как върви историята, за да не напише някой „ Убих незнам си кой “ и после друг да напише „ Аз убих незнам си кой “ за втори път! Те ще нападат Гримуолд постоянно, така, че се пазете. Играта ще е забързана и трябва постоянно да следите нишката, защото ако се загубите няма няма връщане! Научете заклинанията за дуели и защитните заклинания и действайте. Може някой да използва многоликова отвара за да се смеси с учениците тук, за това трябва постоянно да внимавате. Може да си задавате въпроси за да проверявате хората. Постоянно ще засилваме защитните заклинания, а те постоянно ще нападат без да се интересуват дали сме готови или не. Ще корят планове докато не ни певземат, но това няма да стане защото ние сме ГРИМУОЛД и ще ги победим!
Успех!
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Сивиръс Cнейп

Сивиръс Cнейп


Галеони : 0
Живее в : Хогсмийд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

ГСЛ на 2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГСЛ на 2011   ГСЛ на 2011 Icon_minitimeПон Май 16, 2011 11:10 am

Искам само да кажа, че аз имам гифове за разваляне на защитните заклинания! : ) Също искам да добавя, че гифовете, които използвам не искам да се пипат !! Никой от вас не използва такива и ще го считам за кражба !! Моля ви, не искам да ми пипате гифовете, знам че много ще ви харесат !
Върнете се в началото Go down
 
ГСЛ на 2011
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Архиви :: Архив-
Идете на: