Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Spam baby. - Page 4 Viu1308091624hSpam baby. - Page 4 Bfi1308088891hSpam baby. - Page 4 Bfi1308091345d Spam baby. - Page 4 Viu1308166249b

 

 Spam baby.

Go down 
+10
Иво Слъгхорн
Nelly Lovett.
Ани O'Ре Торрес
Тити Мафеър
Гарет Крейд
Каст Итънууд
Лина Мориан
Бипаша Пинто Рай
Луси Холт
Леда.
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 11:00 am

НЕ МИ СЕ ПРАВЕТЕ НА НЕВИННИ!
)ЗОЯ ВИКИ ВИЕ ОТ МЕСЕЦИ НИ КАРАТЕ С МИМИ ДА СЕ СРЕЩНЕМ С ВАС!!!!
АЗ НЕ ВИ ПОЗНАВАМ И НЕ ИСКАМ! НЕ СЪМ КАЗВАЛ ЗА ПЕДОФИЛИ НИКЪДЕ! ИСКАМ ДА СЕ МАХНА ОТ ТУК ПОРАДИ ЛИПСАТА НА МАГИЯ В МАГИЧЕСКО УЧИЛИЩЕ! ВСИЧКИ ТРЪГНАХТЕ КЪМ...ДА НЕ КАЗВАМ!
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:28 pm

OФ ЕМИ ИВО, ИСКАМЕ ЗАЩОТО СИ НИ ПРИЯТЕЛ И ЖИВЕЕМЕ В ЕДИН КВАРТАЛ БУКВАЛНО НА ДВЕ КРАЧКИ ЕДИН ОТ ДРУГ!
Да се махнеш оттук. Помниш ли когато на всеки втори пост повтаряше „ Гримуолд завинаги “ „ Няма никога да си отида “ и всякакви други превземки. Припомни си го и тогава ела да ми кажеш в очите „ махам се “ за да мога да ти се изплюя в лицето и да ти кажа „ Ето какъв си бил! “
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 3:44 pm

ОМФГ ИВО ТИ СЕРИОЗНО ЛИ?
Ние ви караме да излезем, защото искаме да се запознаем с вас на живо. И аз съм излизала с хора от интернет - те не хапят! Вие сте ни приятели, но явно трябва да добавя кавички щом ни нямате никакво доверие! За бога училищата ни са на 10 крачки едно от друго и вие не искате да се видим? Еми тва ми говори достатъчно. Сайонара.
Върнете се в началото Go down
Каст Итънууд

Каст Итънууд


Галеони : 50
Живее в : In the sky

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 10
Магическо развитие: 8

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 5:10 pm

Вики Морган написа:
ОМФГ ИВО ТИ СЕРИОЗНО ЛИ?
Ние ви караме да излезем, защото искаме да се запознаем с вас на живо. И аз съм излизала с хора от интернет - те не хапят! Вие сте ни приятели, но явно трябва да добавя кавички щом ни нямате никакво доверие! За бога училищата ни са на 10 крачки едно от друго и вие не искате да се видим? Еми тва ми говори достатъчно. Сайонара.
Хехе, определено не хапят. Имам една такава приятелка, сега и беше бала и искаше да ходя, дето сме се виждали два пъти. Като идва в Русе на изпити за университета и си ходим по кафета двечките и се виждаме. Не, не хапят, наистина, но трябва да си предпазлив по принцип. Обаче не вярвам Зоя и Вики да са "лоши хора". смях
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 5:17 pm

Как бе ние сме наркомани педофили, Тори ти в нас ли се съмняваш смях смях смях
Върнете се в началото Go down
Каст Итънууд

Каст Итънууд


Галеони : 50
Живее в : In the sky

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 10
Магическо развитие: 8

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 5:28 pm

А, ето защо ме болял задника ...
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 5:29 pm

Смях
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 11:12 am

Емии...Просто ако сте слушали новините ;dd ..Поооочти всяка седмица има новина за ъъъм...педофилите...ХОРА..ОСЪЗНАЙТЕ СЕ!!Или поне РАЗБЕРЕТЕ:Ние сме на 12 /аз и Иво/..Наще не ни пускат да лудеем с..ъъъм...НЕПОЗНАТИ!!
Не го приемайте като обида,че ви нямаме доверие или подобни...Нека забравим за тия срещи на живо!!?

А относно секса ;dd:
Емм..Зу,тя Зара като се натискаше с Митко си беше ЗАМЕСТНИК ДИРЕКТОР!!Тва е почти същото като с Вики и Ривън...;pp !!
И Иво си го каза:
ЛИПСВА МАГИЯ В МАГИЧЕСКО УЧИЛИЩЕ
Аз съм си съгласна с него,ДОРИ и да не ми беше приятел,ПАК
щях да го защитя,защото той е НАПЪЛНО прав!!

Влез някъде...където и да е и ще видиш там какво правят /тва е на Зу/
Зузке ние сме си ГРИМУОЛД!!НЕ трябва все да казваш да гледаме другите форуми за магия...:
Пишете РП-та,вижте по другите форуми колко РП-та имат...
Големи са ни уроците?!Вижте в другите форуми какви са уроците...
Влизайте в час,вижте по другите форуми колко хора влизатв часовете...


На мен вече НАЙСТИНА взе да ми става скучно тук,защото НИЩО не се прави...
И сега съм обедена,че ще кажете за Трансфигурацията...Ееееми...ТО НЯМА ВЪПРОСИ...Ако трябва сама да си измислям въпросите и да отговарям-ОК...Ама вие и тва не казвате....Еми като няма поставена задача кво да правя?!Да пиша кво съм запомнила,при положението,че НИЩО не съм запомнила ;dd !!И после тестовете са еб*си трудните....
Емии...сори...амаа...бб и от мен ;dd !!


Последната промяна е направена от Мими Станфорд на Пон Юни 13, 2011 12:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Бипаша Пинто Рай

Бипаша Пинто Рай


Галеони : 50
Живее в : Идва от Индия, но в момента е в Академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност: 12
Опит: 13
Магическо развитие: 10

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 11:55 am

Ей, Ей, СПОКОЙНО, БЕ ХОРА!
Какво става, как изведнъж се нападате....
Но истината е, че ДОНЯКЪДЕ и аз съм съгласна.
Форумни срещи- ида искате, на повечето не им разрешават, лично аз нямам възможност...
Секса- Ъмм, доста странно, че то и описано в РП.. Това малко ме стресна, все пак наистина тук си има деца, не мисля, че е подходящо. Най-добре смаата тема да се направи достъпна само за участващите.
Относно това, да гледаме как е при другите форуми съм хем съгласна, хем не. Разбирам, да давате някое прелестно РП за пример на новите, но не и всичко да се гледа от там. Трябват ОРИГИНАЛНИ ИДЕИ, за да може някога и наши РП-та да дават за пример.
Магия също не се среща често, което си е странно. Най-добре да си има активни уроци, защото така ще бъде по...хубаво, ще можем да си вдигаме курсовете...
Аз засега НЯМА ДА НАПУСНА, защото съм сигурна, че от този форум ще излезе нещо ХУБАВО! Нека организираме нещо/имам предвид РП история, не срещи/, което да ни заинтригува, да се получи свястно РП, което да се чете не само от играчите, ами и от други хора, да предизвиква интерес...
Върнете се в началото Go down
http://da-ppazim-planetata.alle.bg/
Каст Итънууд

Каст Итънууд


Галеони : 50
Живее в : In the sky

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 10
Магическо развитие: 8

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:14 pm

Боже мой, деца, що за приказки приказвате ?! Свястно РП или история ... Със постове по 4 реда няма да стане, нали знаете ? Първо започнете да разсъждавате трезво и чак тогава правете такива неща като `другите форуми`. И Хог-а не е бил нещо по-различно от вас, че да давате за пример сега. Нужно ли е да има постоянно ГСЛта, които са прекалено тежки и трудни дори за измисляне, камо ли за писане от вас, защото детските ви мозъчета, а ние по-улегналите в роул плея не можем да ви разберем. Първо се научете да пишете, после гледайте от Хог, но като се научите да пишете няма да има нужда да гледате от някого. разбирате на къде бия май. Иначе не, за момента няма да напускам.
Върнете се в началото Go down
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 7:16 am

Мими Станфорд написа:
Емии...Просто ако сте слушали новините ;dd ..Поооочти всяка седмица има новина за ъъъм...педофилите...ХОРА..ОСЪЗНАЙТЕ СЕ!!Или поне РАЗБЕРЕТЕ:Ние сме на 12 /аз и Иво/..Наще не ни пускат да лудеем с..ъъъм...НЕПОЗНАТИ!!
Не го приемайте като обида,че ви нямаме доверие или подобни...Нека забравим за тия срещи на живо!!?

А относно секса ;dd:
Емм..Зу,тя Зара като се натискаше с Митко си беше ЗАМЕСТНИК ДИРЕКТОР!!Тва е почти същото като с Вики и Ривън...;pp !!
И Иво си го каза:
ЛИПСВА МАГИЯ В МАГИЧЕСКО УЧИЛИЩЕ
Аз съм си съгласна с него,ДОРИ и да не ми беше приятел,ПАК
щях да го защитя,защото той е НАПЪЛНО прав!!

Влез някъде...където и да е и ще видиш там какво правят /тва е на Зу/
Зузке ние сме си ГРИМУОЛД!!НЕ трябва все да казваш да гледаме другите форуми за магия...:
Пишете РП-та,вижте по другите форуми колко РП-та имат...
Големи са ни уроците?!Вижте в другите форуми какви са уроците...
Влизайте в час,вижте по другите форуми колко хора влизатв часовете...


На мен вече НАЙСТИНА взе да ми става скучно тук,защото НИЩО не се прави...
И сега съм обедена,че ще кажете за Трансфигурацията...Ееееми...ТО НЯМА ВЪПРОСИ...Ако трябва сама да си измислям въпросите и да отговарям-ОК...Ама вие и тва не казвате....Еми като няма поставена задача кво да правя?!Да пиша кво съм запомнила,при положението,че НИЩО не съм запомнила ;dd !!И после тестовете са еб*си трудните....
Емии...сори...амаа...бб и от мен ;dd !!

Мими права си!!!
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 12:50 pm

Еми.. И аз съм на 12 и кво. Тва не ми пречи да се лигавя и забавлявам - аз кво да направя, че вие искате само магия и нищо друго. Гримуолд освен, че е магическо училище е и за забавление.. Няма значение.
Като искате се махайте, няма да се занимавам повече с вас..
Върнете се в началото Go down
Бипаша Пинто Рай

Бипаша Пинто Рай


Галеони : 50
Живее в : Идва от Индия, но в момента е в Академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност: 12
Опит: 13
Магическо развитие: 10

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 1:23 pm

Вики, права си Гримуолд е и за забавление, но... Нека има и магически уроци. Мисля, че може да си се забавляваме, а и същевременно да си има уроци по Билкология, Отвари, Трансформация... Не е толкова трудно да се сместят тези две неща. Намигване
Върнете се в началото Go down
http://da-ppazim-planetata.alle.bg/
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 2:14 pm

ОК..забавление,ама не се*с ;dd ..А лагерен огън,екскурзии...Според МЕН,ама САМО според мен това е МНОГО по-забавно от е*ане ;dd ...
И аз се лигавя ;dd..Но съжелявам,ама не ми дават да се срещам с непознати..
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Рофас

Бенджамин Рофас


Галеони : 100
Живее в : Испания, Джорджия

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 9
Магическо развитие: 9

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 3:37 pm

Незнам защо се мешам ама не ми харесва как се карате. Хора това е форум за забавление. Забога вие само що не сте се избили за единия кеф. Тук никой не е дошъл насила. Всички тук сме по свой избор. На който не му изнася да си върви или да си замълчи и да не се обажда. Вие само що не сте се качили на главите на Зу и Вики. Може да съм отскоро и да не знам много подробности, но като чета скоростните постове.... Не върви всичко по мед и масло.
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 4:02 pm

Верно..ЗА К'ВО СЕ МЕШАШ Смях Смях Смях ?!
Върнете се в началото Go down
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 5:06 pm

Чуйте, чуйте. Връщаме се на старото дередже - ще имаме уроци, без повече глупави изцепки и ще върнем добрия стар вид на форума (черен), дано да ви хареса! Надявам се да се останете, ще намерите коренна промяна от... сега Усмивка
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 6:37 pm

С Момослав сме замислили много интересни неща, така че поне останете, за да видите изненадките. : )
Иначе, Мими, ние не те караме да излизаш с нас просто искахме да се видим, но.. Щом не ти дават ок - няма да ти говорим повече за това ;д ако това ти е причината да напуснеш - спираме с това..
Върнете се в началото Go down
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 8:28 pm

Вики Морган написа:
Еми.. И аз съм на 12 и кво. Тва не ми пречи да се лигавя и забавлявам - аз кво да направя, че вие искате само магия и нищо друго. Гримуолд освен, че е магическо училище е и за забавление.. Няма значение.
Като искате се махайте, няма да се занимавам повече с вас..

1.В Гримуолд вече стана 1 месец няма магия.
и 2.Така ли им казваш "Еми вървете си не ми се занимава" не би ли трябвало директорите да си пазят учениците??Или да си вървят тук има толкова "много" ученици да изгубим двама е нищо??
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 8:50 pm

Ами пазя, пазя, ама като се инатят нямам какво да направя.. Замисли се, Иви..
Върнете се в началото Go down
Каст Итънууд

Каст Итънууд


Галеони : 50
Живее в : In the sky

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 10
Магическо развитие: 8

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 2:46 pm

Къде сте бе ?! Никой не пише ...
Върнете се в началото Go down
Бипаша Пинто Рай

Бипаша Пинто Рай


Галеони : 50
Живее в : Идва от Индия, но в момента е в Академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност: 12
Опит: 13
Магическо развитие: 10

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 8:48 am

Аз съм тук, но просто няма какво да пиша, няма с кого.. Тъжен
Върнете се в началото Go down
http://da-ppazim-planetata.alle.bg/
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 11:04 am

И аз съм тук беее, вижте колко неща има за правене... Купете си учебниците... Град Уиндриг Халоу е напълно обновен... Кандидатствайте за списанието! смях
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Каст Итънууд

Каст Итънууд


Галеони : 50
Живее в : In the sky

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 10
Магическо развитие: 8

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 12:41 pm

Ривън Кийгън написа:
И аз съм тук беее, вижте колко неща има за правене... Купете си учебниците... Град Уиндриг Халоу е напълно обновен... Кандидатствайте за списанието! смях
Момчиле, нямам време да си дигна главата от учебника по немски, камо ли да кандидатствам за вестника. Иначе и РП ще пиша, и ще пазарувам обаче ...
Върнете се в началото Go down
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 1:02 pm

Аз говоря за всички. Ослушване
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 5:48 pm

Aaa не, няма да се разбереме така. Сега ще ви го кажа право в очите, на Мара и на Ивчо и да не ми се сърдите после, защото съм на ръба да ви ИЗГОНЯ ДОБРОВОЛНО Усмивка


Марченценце, как да не ви показвам какво има в другите форуми, като вие с форумите сте неандерталци. Ама чисти неандерталци. Не че аз съм много на „ ти “ с форумите, обаче поне си гледам работата и не се бутам в нещата на администраторите ( така де-това щях да направя ако не бях директорка ). Я влез ей тук - www.hogwartsbg.com - ETO го най-омразният ми форум ( Извинявай Момославе ). Обаче погледнете какво е вътре. Регнете се и проследете нещата там за малко и после елате да ми се обяснявате. Аз нито съм ти казала, че задължително ще излизаме, нито нищо. Просто предложих няколко пъти след като ти всеки път ми казваше, че си болна. Еми извинявай, обаче аз го приемам като истина и си мисля, че не искаш да излезеш просто защото си болна. Ако ми беше казала още от първия път „ Педофил мръсен. Не искам да те виждам. “ щях да спра. Нямаше изобщо да те попитам повече...

Ивчончончончо, магия ли сакаш бре чадо мое? Еми аз да не би да сера магия с извинение. Вярно. Трябва аз, Момчил и Вики да се занимаваме основно с форума, обаче ние освен дизайна, списания, форуми, подфоруми какво друго можем да направим? Не можем да ви направим магията. Ясно? За магията се изисква да отидеш в тема „ Търся си... “ и да напишеш „ Търся си някой смъртожаден, който да ме преследва “ и да се започне. После „ Търся си някой който да ми помогне с едно заклинание за затваряне на хора “ и още, и още. И така като другите ви гледат какви интриги си въртите, ще им стане интересно и ще започнат и те. Ние, администраторите, можем само да ви направим форума по-добро място за РП. Обаче знаете, че и на нас ни трябва известно количество мотивация, нали? Ами вие как ни я давате тази мотивация? Като ви мързи да напишете едно РП от пет реда ( специално за: Зара, Мими, ИВИ, БОБИ и Иво до скоро ).


А сега нещо към чутурите ( извинявам се за израза ), които ще напускат-

Вижте какво, умници мои. Напишете „ НАПУСКАМ “ и точка. Без обяснения защо, как, какво, къде и кога. Просто една думичка - „ НА-ПУС-КАМ“. Защото с вашето разтягане на лукуми, гоните новодошлите потребители. Както виждате, те ви гледат как говорите, че Администраторите са извратени педофили ( КОЕТО НЕ Е ИСТИНА ) и искат, и те да напускат. Така, че си спестете обясненията!


А сега към тези които напускат ЗАРАДИ ДАНИЕЛА:

ДАНИЕЛА СЕ ВРЪЩА! ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ!? АКО СИ ЕДИН ОТ ********* КОИТО ТРЪГНАХА ДА НАПУСКАТ ЗАРАДИ НЕЯ СЕ ВЪРНИ И СИ УДАРИ ЗДРАВ ШАМАР, ЗАЩОТО ТЯ Е ПАК ТУК. ПО ВАШЕ ЖЕЛАНИЕ. ЗАЩОТО ЯВНО САМО ТЯ ВИ ЗАДЪРЖАШЕ В ГРИМУОЛД. ТЯ Е ТУК ПОД ИМЕТО Алис Гуахимол (така го запомних). АКО НЕ ВЯРВАТЕ НА КУЧКАТА ЗОЯ, ПИТАЙТЕ ВАШАТА СВЕТИЦА ВЪВ ВБОКС И ЩЕ ВИ КАЖЕ ВСИЧКО.



И нещо за всички:

От сега нататък, аз, Зоя Уинчестър, ще ви приемам само и единствено като ученици. Нито един от вас освен Зам. Директорката и Великия Инквизитор не сте ми приятели. Достатъчно ми казахте и ми се качихте на главата за почти една година, така че не ме приемайте като „ приятелка “ вече. Просто Професор Уинчестър, директорка на Академия Гримуолд.


Съвсем малко за новите:

Ако мислите администраторите за педофили, вървете на майната си Да


Това е от мен * поклон *
Дано сте ме разбрали. Прав ви път, крива ви пътечка Усмивка Махане



ето какво става като тръгнеш от вбокс7...
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 20, 2011 7:32 am

АРЕ ДА ПРЕСТАНЕТЕ С ТВА ШИБАНО "МАРА",А..КВО ШЕ КАЖЕТЕ?!
ПИСНА МИ ОТ ТВА МАРА!!
Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан : Ядосан Ядосан Ядосан Ядосан
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 20, 2011 10:34 am

Ooo, не се притеснявай. На мен ми писва от много неща, но не си го изкарвам на околните. УсмивкаУсмивкаУсмивка
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 20, 2011 11:17 am

АЗ СИ ГО ИЗКАРВАМ НА ОКОЛНИТЕ,ЗАЩОТО ТОЧНО ОКОЛНИТЕ МЕ НАРИЧАТ ТАКА!!
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 20, 2011 11:42 am

ДАНИЕЛА СЕ ВРЪЩА! ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ!? АКО СИ ЕДИН ОТ ********* КОИТО ТРЪГНАХА ДА НАПУСКАТ ЗАРАДИ НЕЯ СЕ ВЪРНИ И СИ УДАРИ ЗДРАВ ШАМАР, ЗАЩОТО ТЯ Е ПАК ТУК. ПО ВАШЕ ЖЕЛАНИЕ. ЗАЩОТО ЯВНО САМО ТЯ ВИ ЗАДЪРЖАШЕ В ГРИМУОЛД. ТЯ Е ТУК ПОД ИМЕТО Алис Гуахимол (така го запомних). АКО НЕ ВЯРВАТЕ НА КУЧКАТА ЗОЯ, ПИТАЙТЕ ВАШАТА СВЕТИЦА ВЪВ ВБОКС И ЩЕ ВИ КАЖЕ ВСИЧКО.

Аз съм една от *********, които тръгнаха да напускат заради нея е, няма да се върна и да си ударя шамар а просто ще си продължа по пътя без да ми мигне окото.. ;0
ПП: Аз напускам, заради нейното завръщане. Пийс.


Последната промяна е направена от Вики Морган на Пон Юни 20, 2011 1:13 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Spam baby. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spam baby.   Spam baby. - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Spam baby.
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Фън, Фън, Фън. :: Кофата-
Идете на: