Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Вход в главната зала - Page 8 Viu1308091624hВход в главната зала - Page 8 Bfi1308088891hВход в главната зала - Page 8 Bfi1308091345d Вход в главната зала - Page 8 Viu1308166249b

 

 Вход в главната зала

Go down 
+16
Боби Грейнджър
Дийн Уинчестър
Аврил Фентонхайл
Ани O'Ре Торрес
Бенджамин Рофас
Мони Станфорд
Адам Бенет
Августус Донован
Тити Мафеър
Луси Холт
Зара Фантомхайф
Сивиръс Cнейп
Иво Слъгхорн
Лина Мориан
Nelly Lovett.
Леда.
20 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
АвторСъобщение
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:47 am

За това с обаждането-НЕ МИСЛЯ!!А за Зуу...вчера я видях,но днес НОУП!!
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Галеони : 123

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:52 am

- Ясноо.. От близо 2 години не съм я виждал и нищо не знам за нея. Трябва да се видим и опознаем.
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:54 am

Аз пък едва онзи ден намерих сестра си...
*оправи си фибата на косата*
Мдам...
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Галеони : 123

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:56 am

- Предстои ми да се запозная. - каза той и си досипа в чашката.
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 10:59 am

Ъмм...
*тя погледна към празната чаша,в която до преди малко беше пълна с уиски*
Не те ли е страх?!
От?!
*попита Дийн,а Мими заговори*
От това,че ще се напиеш..ще тръгнеш на някъде..ще седнеш на земята..и ще заспиш..утре ще се събудиш с ужасно главоболие..и ще се чувсташ УЖАСНО!!??
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:02 am

Ани влезе в залата, както винаги - незабелязваща нищо и никой. Държеше някаква книга и вървеше буквално през столовете и масите. Замалко да се блъсне в една от стените, но взе завоя навреме. Без да вдига поглед от книгата се провикна:
- Има ли живи...или дори...има ли мъртви, живи, все тая. Има ли някой?
Без да изчака отговор се настани на първия стол, който успя да докопа и отново се върна към заниманието - да чете.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Галеони : 123

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:02 am

- Не се напивам лесно. - каза той и се засмя.
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:09 am

Аз излизам..ЧААО!!
*излезе от главната зала тичайки и отпрааши наняъде*
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:12 am

- Чао! - промърмори замислено, а после вдигна поглед към вратата, където до преди секунди стоеше Мими. Смръщи се, но после сви рамене, въздъхна и отгърна страницата от книгата си.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Галеони : 123

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:13 am

Дийн забеляза момичето, което изглежда обичаше да чете книги.. много.
- З-здравей? - каза той очудено и се зачуди дали все пак ще получи отговор.
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:16 am

- Здрасти. - отвърна механично Ани, а после тръсна глава и вдигна поглед. Усмихна се и продължи - Извинявай, понякога дори и да има метеоритен дъжд не бих забелязала. Аз съм Ани. Всъщност не точно, но всички ми викат така. Да съм те виждала някъде? А и между другото - как се казваш?
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Галеони : 123

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:24 am

- Дийн. На дали си ме виждала, нов съм. Всъщност аз съм брат на Зоя.. Изглеждаш хубаво, бай дъ уей. - той й се усмихна и продължи да пие.
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:28 am

- Ахааа...брат на Зоя...така, така. Ще си поговоря с нея. Да си я виждал някъде? И бай дъ уей: мерси. - Ани се усмихна и остави книгата настрана, а после се разсмя - Имам чувството, че стресира Мими. Иначе тя едва ли щеше така да изчезне набързо.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Галеони : 123

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:31 am

- Нямам идея. Важното е, че съм си такъв иии който иска да свиква с мене ;дд И не, не съм я виждал.. И аз това питах.
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:34 am

- Как така не си? - момичето се опули, а после отново сви вежди. - Мислех, че ще подготви делегация по посрещането ти или нещо от тоя род. Аз я потърсих из академията, но я нямаше никъде. Започва сериозно да ме притеснява. Но тя е голям човек и ще се оправи...дано.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Галеони : 123

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:40 am

- Делегация дрънци. От последния път в който се чухме - преди 1 год. ми е набрала много и нямам идея как ще се разбираме тук, пригответе се за family wars.
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:44 am

- Оууу...ясна ми е картинката. Ще бъде забавно. Ъъъъ исках да кажа, че ще го преживеете. Все пак едва ли ще е толкова зле.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Галеони : 123

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:46 am

- Ениуей. Разкажи ми нещо за себе си. - той кимна и замахна с пръчката си към масата пред нея и един бирен шейк се появи.
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 11:54 am

- Добре...да видим. Родена съм в Ню Йорк и живях там до 10-годишна възраст. Семейството ми е едно от най-старите магьоснически семейства и...ами да кажем, че детството ми беше изключително забавно. Имам брат, който е по-голям от мен. Дойдох тук преди около 2 години, не си спомням точно. Е, накратко това е най-основното за живота ми. Сега е твой ред.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Галеони : 123

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 12:24 pm

- Мдобре.. да видим. 92 набор съм и до преди 2 месеца нямах понятие, че съм маг. 1 година след като се родих се роди и едно сладко рижаво келешче на име Зоя, ама много го обичам - няма как. Преди 2 години се изнесе от нас и не я бях видял до сега. Само веднъж си говорихме и това беше преди около година. Та така. С нея не се разбираме много, но няма как да не я обикнеш - та тя е Зоя!
По принцип съм общителен, но за да ме опознаеш се изисква време. Моята персона е много... финтифлюшеста. - той се поспря и вдигна поглед към Торрес.
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 4:34 pm

Първо:НЕ СЪМ СЕ СТРЕСИРАЛА ОТ ДИЙН ;dd !!
Второ:Излязох толкова бързо,защото в реала излизах навън с една приятелка ;dd !!
Трето:Здравейте ;dd !!
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 4:42 pm

* Грейнджър влезе бавно в залата гледайки тавана. После погледна часовника си и си сипа бирен шейк. Заклати краката си на стола и заобикаля стаята с поглед, чакайки някой да дойде *
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Галеони : 123

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 4:55 pm

Докато Дийн разглеждаше замъка стигна до познатата му Главна Зала. Дааа... Там се наливаше като за световно. Не, че беше единственото място, където го прави. Отвори голямата врата и се поогледа. Забеляза някакво червенокосо момиче, което пиеше бирен шейк. Странно, не беше го виждал.
- Е-хо? - той понечи да разбере кой или какво всъщност е това и започна бавно да се приближава до него.
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 4:58 pm

– Здрасти! - * Уинчестър безразлично вдигна ръка към новия и продължи да си гледа тавана, даже не се обърна да види кой е. * - Аз съм Зоя ... директорка съм, ама не съм страшна спокойно... - * Продължи да говори тя като стана и се приближи до прозореца *
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Галеони : 123

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 5:03 pm

Дийн прикова поглед в лицето ѝ след чутото и се опита да анализира.
- Я-я повтори? - каза той леко плахо.
- Зоя.. Уинчестър. - директорката му отвърна раздразнено и отново заби поглед в прозореца.
- БОЖИЧКО! - кресна той. - Зоя! З-зоя! Аз съм Дийн!!!! - викна новия и я прегърна, както никога не би. - Божичко, липсваше ми, систър! - продължи с провикванията супер щастлив.
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 5:07 pm

*влезе и видя зу и Дийн да се прегръщат*
Ооо...отново семействоо!!
*кина тя*
Мдааааам...
*седна на един стол и загледа тавана ;dd *
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 5:07 pm

* Зоя просто млъкна и се оцъкли. След като Дийн я пусна тя закри лицето си с ръце. После го пусна и огледа брат си... *
– Ти...ти..БОЖЕБОЖЕБОЖЕЕЕЕЕЕЕ - * После пак го прегърна, стана и започна да го обикаля и да го разглежда * Човеко...леле в шок съм просто, просто, просто...
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Галеони : 123

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 5:10 pm

Той въртеше погледа си заедно с въртенето на Зоя, докато премисляше едно нещо.
- Последния път, в който те видях беше русо-рижава. Мдам. Имаш да ми разказваш толкова много!
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 5:11 pm

Аз да не се пречкам..мдам!!
*стана от стола и излезе от главната зала*
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitimeПет Май 27, 2011 5:12 pm

– Последният път, който ме видя беше преди около три години, много неща се промениха! - * Заяви тя и седна. После видя Мими * Да..здрасти Мими! * помаха ѝ разсеяно и върна погледа си към Дийн * ЕЕЕЕ кажи ми нещо за теб!!! Какво стана, защо изчезна така...?
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Sponsored content





Вход в главната зала - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вход в главната зала
Върнете се в началото 
Страница 8 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Вход в Главната Зала
» Вход в Главната зала
» Вход в Главната Зала
» Вход в главната зала
» Вход в Главната Зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Архиви :: РП архив-
Идете на: