Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Вход в главната зала - Page 16 Viu1308091624hВход в главната зала - Page 16 Bfi1308088891hВход в главната зала - Page 16 Bfi1308091345d Вход в главната зала - Page 16 Viu1308166249b

 

 Вход в главната зала

Go down 
+16
Боби Грейнджър
Дийн Уинчестър
Аврил Фентонхайл
Ани O'Ре Торрес
Бенджамин Рофас
Мони Станфорд
Адам Бенет
Августус Донован
Тити Мафеър
Луси Холт
Зара Фантомхайф
Сивиръс Cнейп
Иво Слъгхорн
Лина Мориан
Nelly Lovett.
Леда.
20 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
АвторСъобщение
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:10 pm

Уинчестър видя они и ѝ помаха вяло. Взе си една ябълка и се подпря на масата.
– Скучно ми е...- Заговори си сама тя като се взираше във голямата врата пред себе си с надеждата да се отвори.
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Ива Лонгботъм

Ива Лонгботъм


Галеони : 0

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 7:25 pm

* Лонгботъм блъсна вратата на Главната зала в огромната си радост ... *
- Ейй ... само аз ли съм тукк ; o ?? - Дано има и още някой ...
* Ива плавно плъзгаше погледа си по всички стени на залата с надеждата да намери някой , но НЕ ... *
- Ще почакам още малко .... ._.
* Тя седна на стола и замислено се загледа в една черна точица ... *
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 7:02 am

Зоя влезе в Голямата Зала, а ръцете й бяха целите в мастило. Преди около минута беше разляла мастилницата на бюрото си в кабинета. След малко Зоя вдигна очи от ръцете си и видя Ива
- Здрасти Лонгботъм - Заяви тя и изгледа младата си колежка странно. - Отдавна не съм те виждала! - Продължи тя докато размаха пръчката си и накара мастилото да изчезне.

ПС; Сори ако има грешки ама съм в даскало и фонетиката е малко прецакана ;д
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Бипаша Пинто Рай

Бипаша Пинто Рай


Галеони : 50
Живее в : Идва от Индия, но в момента е в Академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност: 12
Опит: 13
Магическо развитие: 10

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 2:55 pm

Бипаша Пинто Рай вървеше с уверена стъпка към залата. Щом я достигна отвори с гръм и трясък вратата, така че шума заглуши звуците от стъпките и'- а той бе силен,понеже бе обула токчета.
-Здравейте!- провикна се тя и се огледа.
Вътре бяха само Зоя и Ива, с която Би бегло, ама много бегло се познаваше. Помаха им за поздрав и отиде при бюфета. Взе си една ябълка от там и седна на едно кресло. Беше и' доста скучно, но щеше да се примири с това, поне докато си изяде ябълката.
Върнете се в началото Go down
http://da-ppazim-planetata.alle.bg/
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 3:55 pm

– Здрасти Би! - Зоя помаха на чернокоската без да вдига поглед. Обаче тогава чу подтропване и вдигна поглед. Огледа се и установи, че е от токчетата на Би. – Токчета? Ти сериозно ли?- Зоя се засмя и си сипа малко бирен шейк.
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Бипаша Пинто Рай

Бипаша Пинто Рай


Галеони : 50
Живее в : Идва от Индия, но в момента е в Академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност: 12
Опит: 13
Магическо развитие: 10

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeСря Юни 08, 2011 6:54 pm

-О, ами да.-засмя се Би.- Просто ме заинтригуваха дрехите и обувките, които се продават в магазините.Имах пари в себе си и реших да попазарувам.-обясни тя и се усмихна.- Освен тези токчета, с които между другото трудно се ходи, си купих и рокля,дънки и бижута. Не знам защо, но искам да съм крак в модата.-допълни Бипаша.
Премести се от това кресло до онова срещу Зоя и се настани удобно.
Върнете се в началото Go down
http://da-ppazim-planetata.alle.bg/
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 4:10 pm

– Ахам...готино.. - Почти измрънка Зоя и се засмя като усети, че обувките на Би не са ѝ особенно удобни! -От студ умри, гъзар бъди!- Изрецитира тя и се засмя. След това подаде на Бипаша една голяма стъклена чаша пълна с бирен шейк, а тя я погледна странно. - Хайде де.- Подкани я Уинчестър и Би взе тежката чаша.
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 7:19 pm

Влезе метна се на едно красло.
Здравейте хора - каза тя, но никой нямаше в залата.
Хм...-отиде до бюфета и се взе плодова салата...
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Рофас

Бенджамин Рофас


Галеони : 100
Живее в : Испания, Джорджия

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 9
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 4:36 pm

Влезе вътре и започна да си драска нещо на лист хартия. Докато рисуваше без да се осети си запя една стара негова песен.
-Оф, нещо откачам трябва да спра. Е песента си я биваше стана голям хит на Бродуей.
Засмива се и продължава да си рисува.
Върнете се в началото Go down
Бипаша Пинто Рай

Бипаша Пинто Рай


Галеони : 50
Живее в : Идва от Индия, но в момента е в Академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност: 12
Опит: 13
Магическо развитие: 10

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 9:46 am

-Мерси за шейка Зу.-поблагодари Бипаша.
Отпи голяма глътка и се облегна на креслото.
-Какъв беше този цитат?-попита тя и се засмя.- От студ умри, гъзар бъди.-изрецитира, засмя се и се усмихна.-Много яко!- допълни и намигна на Зоя, след което отново отпи от бирения шейк.
Върнете се в началото Go down
http://da-ppazim-planetata.alle.bg/
Зара Фантомхайф

Зара Фантомхайф


Галеони : 600

Статистики
Интелигентност: 10
Опит: 14
Магическо развитие: 30

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 1:58 pm

*Зара с танцова стъпка влезе в залата*ЗДРАВЕЙТЕ ХОРА!!!!!!!! Съжалявам, че не влизах, но всеки път като исках да вляза ми даваше вирус и след като ми преинсталираха антивирусната не ми дава!!!! Парти
Върнете се в началото Go down
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 3:28 pm

*влезе и първото което видя бе Зара*
-Здрасти Заре
Върнете се в началото Go down
Зара Фантомхайф

Зара Фантомхайф


Галеони : 600

Статистики
Интелигентност: 10
Опит: 14
Магическо развитие: 30

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 3:30 pm

ОООООООООООО ИВИ!!!!!!!!! *беше се излегнала на един диван и като я видя падна от него, бързо стана, отупа се и гушна Иви тип "мечешка гуш" хД*
Върнете се в началото Go down
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 3:31 pm

смях
Върнете се в началото Go down
Зара Фантомхайф

Зара Фантомхайф


Галеони : 600

Статистики
Интелигентност: 10
Опит: 14
Магическо развитие: 30

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeНед Юни 12, 2011 3:33 pm

*изкара веднага фотоапарата* А сега кажи "Пукащи бонбони" *чу се едно "Щрак" и стана уникална снимка. двете ухилени до уши хД*
Върнете се в началото Go down
Зара Фантомхайф

Зара Фантомхайф


Галеони : 600

Статистики
Интелигентност: 10
Опит: 14
Магическо развитие: 30

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 1:47 pm

*влезе и се поогледа. не видя никой но реши да почака... може би все някой щеше да се весне, за да си поприказват и да разбере последните клюки хД*
Върнете се в началото Go down
Бенджамин Рофас

Бенджамин Рофас


Галеони : 100
Живее в : Испания, Джорджия

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 9
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 2:58 pm

Влезе вътре и се поогледа. Никога не бе идвал в залата, когато имаше хора. Винаги гледаше да е по далеч от хората. Притисняваше се от новите запознанства, но беше решил да промени стария си начин на живот.-"Ново училище и нови приятели!"-каза и се засмя сам на себе си. Тогава я видя беше тя. Не, неможе очите да го лъжат. Беше братовчедка му от Индия Бипаша. Запъти се към нея, за да я поздрави.
-Би, здравей! Какво правиш тук? Не знаех, че учиш в Гримуолд.
Върнете се в началото Go down
Бипаша Пинто Рай

Бипаша Пинто Рай


Галеони : 50
Живее в : Идва от Индия, но в момента е в Академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност: 12
Опит: 13
Магическо развитие: 10

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeПон Юни 13, 2011 4:50 pm

-Бенджамин!-възкликна Би и скочи от креслото.- Толкова се радвам да те видя! И ти ли си в Гримуолд? И аз съм тук. О, това е страхотно, в едно училище сме!
Усмихна се на братовчед си, прегърна го и седна отново. Показа му едно кресло срещу нейното и той седна.
-Е, как са нещата при теб, Бен?- попита Бипаша.
Бе много щастлива, че се среща със свой кръвен роднина. Отметна назад косата си, намести се удобно на креслото и зачака братовчед и' да отговори.
Върнете се в началото Go down
http://da-ppazim-planetata.alle.bg/
Бенджамин Рофас

Бенджамин Рофас


Галеони : 100
Живее в : Испания, Джорджия

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 9
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 10:01 am

-И аз се радвам да те видя Би. Не сме се виждали от доста време. Аз съм добре, ами ти къде се изгуби?!
Откакто заминах за Испания не я бях виждал. Моята вечно бърбореща за мода братовчедка. Радвам се, че я виждам отново. Може да е била по някога леко дразнеща, но си я обичах. Тя ми беше не само роднина, но и близък приятел. Споделях ме си всичко. Е не всичко де.
-Е, Би как се оказа в Гримуолд?
Върнете се в началото Go down
Бипаша Пинто Рай

Бипаша Пинто Рай


Галеони : 50
Живее в : Идва от Индия, но в момента е в Академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност: 12
Опит: 13
Магическо развитие: 10

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 10:22 am

-Получих покана и веднага я приех.-отговори на мига Би.- А ти? И ти получи покана, нали? Хубаво ли е в Испания? В Индия е хубаво, може да ни дойдеш на гости.Майка и татко, както и кака ми, ще се зарадват да те видят.- добави тя и се усмихна.
Наистина се радваше, че вижда братовчед си. Не спираше да се усмихва. Свали токчетата си, понеже бяха започнали да стават неудобни и размърда пръстчетата си, докато чакаше Бенджамин да отговори.
Върнете се в началото Go down
http://da-ppazim-planetata.alle.bg/
Бенджамин Рофас

Бенджамин Рофас


Галеони : 100
Живее в : Испания, Джорджия

Статистики
Интелигентност: 9
Опит: 9
Магическо развитие: 9

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 3:42 pm

Ми в Испания е хубаво, но испанките са много досадни госпожици.-погледна братовчедка си малко засрамено-Имаше едно момиче в моя клас, което постоянно ми се натискаше, но това е друг въпрос.-вече беше започнал да се изчервява-Ам, докато учех в мъгълското училище, също така пеех. Изнасях концерти, записвах албуми и си направих моя собствена банда. Ама да не говорим за мен. Разкажи и ти нещо за себе си.
Върнете се в началото Go down
Бипаша Пинто Рай

Бипаша Пинто Рай


Галеони : 50
Живее в : Идва от Индия, но в момента е в Академия Гримуолд.

Статистики
Интелигентност: 12
Опит: 13
Магическо развитие: 10

Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitimeСря Юни 15, 2011 12:55 pm

-Нямам търпение, да ви чуя как свирите! Дано да ми се отдаде такава възможност, понеже искам да чуя хубавата музика, която създавате. - възкликна Би и се усмихна. - Е, ами аз съм си добре... Тук, в академията, е доста различно, но се свиква, даже ми харесва. Е, липсва ми семейството ми, но знам, че пак ще ги видя. За щастие.
Бипаша се ухили още по-широко. Реши да вземе малко храна, затова каза на Бенджамин да почака за минута и отиде към бюфета. Взе две парчета пай и два бирени шейка, след което се върна при братовчед си. Подаде му едното парче пай и единият шейк,а другите остави за себе си. Пльосна се на креслото и отхапа лакомо от пая- Ах, колко вкусен беше! Продължи да хапва, като чакаше Бен да каже нещо и да подхване някаква тема на разговор.
Върнете се в началото Go down
http://da-ppazim-planetata.alle.bg/
Sponsored content





Вход в главната зала - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вход в главната зала
Върнете се в началото 
Страница 16 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» Вход в Главната Зала
» Вход в Главната зала
» Вход в Главната Зала
» Вход в главната зала
» Вход в Главната Зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Архиви :: РП архив-
Идете на: