Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Вход в главната зала - Page 15 Viu1308091624hВход в главната зала - Page 15 Bfi1308088891hВход в главната зала - Page 15 Bfi1308091345d Вход в главната зала - Page 15 Viu1308166249b

 

 Вход в главната зала

Go down 
+16
Боби Грейнджър
Дийн Уинчестър
Аврил Фентонхайл
Ани O'Ре Торрес
Бенджамин Рофас
Мони Станфорд
Адам Бенет
Августус Донован
Тити Мафеър
Луси Холт
Зара Фантомхайф
Сивиръс Cнейп
Иво Слъгхорн
Лина Мориан
Nelly Lovett.
Леда.
20 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
АвторСъобщение
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 6:03 pm

*излезе навъздух и седна на тревата да отпочине.Мислеше си какво ли толкова искат да си кажат Вики и Ани.Много и се искаше да разбере ,но не бе много удобно този момент.Извади от чантата си една малка сaлфетка и реши да си поиграе с нея поне да има какво да прави.*Е,поне денят е топъл и има какво да се прави.Нали въздух?*питаше се*О,мили господи говоря на въздуха съвсем съм си полудяла.*удари се по челото*Просто нямам думи!*поклати глава*Е,денят не е скучен.Да,да само малко.Няма какво да се прави.*легна на тревата и се загледа в облаците тананикайки някаква странна песен и очаквайки Вики и Ани да пристигнат при нея*
Върнете се в началото Go down
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 7:27 am

*влезе.Видя,че залата бе празна и промърмори на глас "Е,жалко,че няма никой.Искаше ми се да има компания."седна на един креват и сложи краката си на стара,изтъркана маса.*Брей,колко странно.Няма никой,а аз съм спокойна.*беше спокойна,защото искаше този ден да е страхотен.И се надяваше наистина да е такъв*Ако имаше някой,дасъм го поканила на кафе в Лондон!*започна да се хили и да размахва ръце*
Върнете се в началото Go down
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:28 am

Много е скучно,надявах се някой да дойде!*стоя,стоя,а след броени секунди се магипортира.Толкова много се надяваше някой да дойде ,но надеждите изчезнаха*
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:31 am

Торрес влезе в Главната зала и помаха разсеяно на Мони. Взе си една ябълка и я загриза. После тупна на един стол и усмивка разцъфна на лицето й. Зарови глава в чантата си и не усети как другото момиче се магипортира. Ан вдигна рамене и извади МР3-та си и една дебела книга със зелена подвързия и златни буквички. Прочете написаното на гръбчето на книгата и я отвори.
Върнете се в началото Go down
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 11:10 am

*магипортира се отново и съзря Ани*Хей,ти си тук тъкмо щях да ре разрева от яд,че няма никой.Как си?*погледна Ан и видя ,че е съзряла поглед в една дебела книга ,а слушалките бяха в ушите й*Явно не ме чуваш!*тръгна към бюфета взе си един бургер и заръфа*Мм,вкусно.Щом Ани не ме чува ще си говоря с въздуха.Е,поне има някой това е важното!*тъпкайки се отиде до Ани и погледна какво чете.Дръпна едната слушанка и я сложи на ухотоси също и зачете книгата*Става ли и аз да слушам?И да чета?Ако не съм нахална,разбирасе!
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:34 pm

Морган се позавъртя около главната и реши да влезне. Идваше от кабинета на Уинчестър, но изглежда нея я нямаше. Това обаче не й попречи да прочете идеята на Ани и затова беше щастлива до някакво ниво. Втурна се към вратата и с малко сила я отвори.
- Анитке! - викна момичето и се затича към нея, а докато тичаше забеляза и Мони. Извърна поглед към нея, но после се върна на Торрес. - Прочетох бележката! Това би било страхотно като се замислиш!

Офф: ( Само трябва да се поупражняваме още малко, докато и другите свикнат да пишат що годе дълго РП и да изчакват РП другарчетата си.. Трябва да имаме и ред на писането, а не да се надпреварват кой да пише по-напред. )

- Ще поговоря със Зу, дано да не е заета с новото си.. гадже. - каза тя раздразнено и се обърна към Станфорд. - Здравей, Мони!
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:38 pm

Уинчестър влезе в залата стискайки едно малко прегаментово листче. Седна на един от столовете и го разгърна. Веднага позна завъртяния почерк на Ани. Очите ѝ се движеха бързо по редовете, а усмивката и растеше. След малко вдигна поглед и видя Вики. Скокна и дотича до нея.
- Виж това! Не е ли чудесна идея!?- Попита я Уинчестър и тикна листчето в ръцете на приятелката си.
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:39 pm

- Вече я видях. - отвърна сухо, не извръщайки поглед към червенокоската. Придвижи се бързо към бюфета и си взе една кола. - Аз ще се занимавам с.. интересни неща. - Морган извади слушалките си и тръгна към изхода на главната.

ПП: Зозо, аз ще пиша след малко че слизам до долу да зема семки =.=
Върнете се в началото Go down
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:41 pm

Хей,Вики.Какво става?*Огледа Вики и ведна втурна поглед към Ани*Какво замисляте от вчера,а?*попита очаквайки отговор*Ако е тайна,поне ми дайте жокер.Ще ми подскажете ли какво кроите?*запита и втренчи поглед към Вики*Благодаря ви,че поне вие доидохте!*завърза обувките си и отнова понахалства*Кажете за какво си говорите?
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:43 pm

Зоя пое бележката след като Вики я беше избутала. Много се учуди на държанието ѝ. Повдигна дясната си вежда...
– Вики..добре ли си? Защото ..- Тръгна да казва Зоя, но Морган я прекъсна.
–Аз ще се занимавам с...интересни неща.-- Заяви момичето и изхвърча от залата а Зоя се загледа в една точка и крайно объркана седна на стола си като местеше поглед от прозореца към вратата от която Вики бе излязла.

ПП: ааа ок * отдъх * аз реших, че ти има нещо хД
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:55 pm

Тя си сложи слушалките и си пусна музика. Днешни предпочитания - Limp Bizkit. Зареждаха я с енергия всеки божи път, в който ги слушаше. Отвори някаква дебела книга със сини корици и впери поглед в нея. Четеше, но това не й помагаше да се избави от всички мисли и чувства бушуващи с нея. А обикновено действаше. По принцип тя се пренасяше в друго измерение, но сега беше различно.
Понечи да вдигне очите си, за да види какво правят останалите и забеляза Зоя, която се беше оцъклила насреща й и Мони, която беше обърната към Ани и й говореше нещо с някакво любопитно изражение. Естествено, тя не можеше да ги чуе със слушалките в ушите, но.. Това й харесваше.

ПП: Нищо ми няма на мене, ама героинята ми нещо е изпаднала в депресия рофл
Върнете се в началото Go down
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 1:55 pm

*пристегна ластика на качулката си и отиде до Зоя*
Хей,Зу здравей.Изглеждаш страхотно!
*продължаваше да гледа Зу.Красивото момиче ,което седеше пред Мони бе тя.*
Защо сме толкова готини днес?Е,ти винаги си готина,но...сега си...ФЕШЪН...Е,ти винаги си фешън,но...Оф,Мамка му НЕЗНАМ как да те опиша.!
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 3:15 pm

Ани вдигна глава и се усмихна замислено, като видя в какво състояние бе залата. После погледа й се насочи към Вики. Какво ли се случваше между нея и Ривън? Защо бе толкова депресирана напоследък? Торрес знаеше, че Морган трябва да сподели с някой какво се случва, но решението бе нейно. Момичето повдигна рамене и се насочи към Зоя.
- За какво гадже става въпрос? Казвай Зу! Преди да съм станала прекалено любопитна.
Върнете се в началото Go down
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 3:39 pm

*отиде до Вики хвана я за ръката и се магипортираха навън*Е,сподели какво става.Ти ме накара да споделям с теб всичко и аз те моля.Разчитай на вен кажи ми какво се случва с теб.Хайде аз съм твоя приятелка и няма защо да криеш.Махни тея слушалки и ме чуй един път завинаги*дръпна слушалките от ушите й*Е,казвай какво става.Криеш нещо,знам!
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 3:54 pm

Уинчестър откъсна погледа си от прозореца сякаш се събуди от сън. Погледна Ани и след като осмисли върпоса ѝ тя подскочи като ужилена.
– К-к-какво гадже те гони Ани!? - Зоя извърна глава и натъпка колкото може повече грозде в устата си - Грт Крд нма нщо мфобпщо - Измрънка с пълна уста тя надявайки се Ан да не я беше разбрала. Не искаше да я излъже или нещо такова...
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:01 pm

Ани може да беше всякаква, но разбираше хората идеално. Дори и тя не разбираше как точно, но за нея всеки бе като отворена книга.
- Ахааа...значи тук си имаме господин Х. Или по-скоро господин Г. К. Кой е той? Спри да се тъпчеш с това грозде и ми казвай! - Торрес поклати глава, а усмивката й не слизаше. Не искаше да я напряга, но просто й бе много любопитно. А и знаеше, че Уинчестър нямаше да я излъже. Особено при явна провокация.
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:07 pm

Зоя с известна трудност преглътна гроздето и потрепери, като установи, че не е добре узряло. Накрая се обърна към Ани и въздъхна. Отвори си устата, аха-аха да каже нещо обаче пак я затвори.
– Ани, нищо не е!- Заяви накрая тя, като реши, че с това нито лъже, нито...не лъже.
- Много добре знам, че е нещо!- Продължаваше да упорства приятелката ѝ. Ани се усмихна многозначително и Зоя пак отклони поглед...
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:10 pm

- Кажиииии...Знаеш, че съм Мис Любопитка от класа и няма да те оставя на мира! Така че избери по-добрия вариант - кажи ми без много притеснения. - Ан се усмихна още по-широко и погледа й стоеше върху Зоя. Другото момиче се сви и аха, да каже нещо...Но тръсна глава. Естествено Ани не се отказа.
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:12 pm

- Нищо. - отсече Вики и се върна при Ани и Зу, понеже беше дочула разговора им. - Гарет Крейд, Зу на никой не е казала.. но той ми каза. Зу, защо не ни казаа? - нещо се беше превъзбудила Смях
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:20 pm

Двете с Вики избухнаха в смях и Торрес успя да промърмори докато се хилеше:
- Зу! Разкрита си! А всъщност кой е той? Познавам ли го? Ауууу аз наичувам за всичко последна. - Ан се нацупи, а после отново се разсмя.
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:23 pm

– Не ви казах, защото...- Тя си беше помислила, че като тръгне да им обяснява, самото обяснение щеше да дойде, обаче...- Нямам никаква идея защо не ви казах...- Примири се със себе си тя накрая. Въздъхна и подпря главата си с ръка.
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:24 pm

- Оня учителя.. Нямам си на идея как е станало. Тя ми каза, че е било спонтанно решение и се питам откога се познават.. Дали изобщо се познават? - тя си задаваше куп въпроси и в същност не очакваше някой да я слуша. И не искаше. Точно това състояние, в което беше не го допускаше. - Няма значение. - тя отново си сложи слушалката и се върна към мрачния си поглед. Заби очи в книгата и се просна на един фотьойл.
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:29 pm

Покрай цялата суетня за гаджетата Зоя се сети за нещо и погледът ѝ светна. Тя се присламчи до Вики, махна едната ѝ слушалка и каза така, че самя тя да я чуе:
– Ей, Вики...носят се слухове из учениците...че ти и Ривън...- Започна тя обаче Вики я стрелна с изпепеляваш поглед и червенокосата беше принудена да млъкне ѝ да се отдръпне без да показва страха си (рофл).
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:32 pm

- Даааа...дойдохме си на думата! Зу, ти си права. Смятам, че в Лас Вегас двамата са се...хъм...забавлявали. И не си мисли, че няма да си поговорим за Гарет. - Торрес прошепна на Уинчестър и двете се спогледаха.
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:35 pm

След строгия поглед, с който удостои момичето, Морган извади магическата си пръчка и още щом я докопа нещо й стана. Това сякаш не беше тя. Насочи я към Уинчестър и се провикна.
- Селемио!
И в този момент директорката се превърна в миниатюрна хлебарка. Макар, че Вики мразеше хлебарки трябваше да се примири с това. Още щом направи магията тя се затича и с вампирската си бързина стигна до местещите се стълби, където нямаше да я потърсят.

ПП: АНИИИИИ НЕ ПРОЧЕТЕ ЛИ КАКВО НАПИСА ЗУ хД Само аз съм я чула!


Последната промяна е направена от Вики Морган на Нед Юни 05, 2011 4:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 4:36 pm

Оффтопик: ХЛЕБАРКА, ТИ СЕРИОЗНО ЛИ? РОФЛРОФЛРОФЛ

Вики: НЕ СПАМИ МА хД

Зоя: Веднага някой да дойде и да каже „ Фените Инкантатем “ иначе ще хвърчат глави! Смях
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 4:34 pm

Зоя влезе бавно в залата и я огледа. Не видя никой и седна на един от празните столове на учителската маса. Заби главата си в дървената дъска подстлана с копринена покривка и хвана главата си с ръце.
– Мамка му... - Мрънкаше си тя и тропаше с крак.
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Ива Лонгботъм

Ива Лонгботъм


Галеони : 0

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeПон Юни 06, 2011 6:50 pm

* Ива вече повече от месец се опитваше да се сприатели с всички ^^ * Тя плахо бутна вратата ... *
- Ехо , има ли някой ??
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:26 am

Зоя влезе в Главната Зала и огледа. Беше празно. И нищо чудно...на сто процента почти всички спяха. Тя седна на учителската маса и извади от разницата си едно тефтерче с оранжева подвързия.
„ Добреее...“
Измрънка тя, пак огледа залата за да се осигури, че няма никой. След като го направи топна дъчлгото зелено перо в една мастилница оставена от някой колега и острият връх на перото се плъзна по пергаментовия лист...описвайки мислите и чувствата на този който го държеше...
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 07, 2011 10:08 am

*влезе тихо и огледа залата*
Няма никой?!
*промърмори си,седна в ъгъла и разгледа отново залата за да види дали има някой или не*
Е,аз пък какво се оглежда.Я да взема нещо за ядене!
*започна да нагъва солети удряйки пода с крак*
Айде стига бе.Само Зу е идвала сутринта и Ива!Само ТЕ!!!
*седна и се почуди*
Но сега никой?!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вход в главната зала - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вход в главната зала   Вход в главната зала - Page 15 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вход в главната зала
Върнете се в началото 
Страница 15 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Вход в Главната Зала
» Вход в Главната зала
» Вход в Главната Зала
» Вход в главната зала
» Вход в Главната Зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Архиви :: РП архив-
Идете на: