Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кабинета на Директора - Page 5 Viu1308091624hКабинета на Директора - Page 5 Bfi1308088891hКабинета на Директора - Page 5 Bfi1308091345d Кабинета на Директора - Page 5 Viu1308166249b

 

 Кабинета на Директора

Go down 
+14
Гарет Крейд
Мони Станфорд
Гандалф Крут
Зара Фантомхайф
Ани O'Ре Торрес
Луси Холт
Леда.
Вен Гартен
Ваня ОлкемБърд
Иво Слъгхорн
Лина Мориан
Алис Гуанохил
Августус Донован
Nelly Lovett.
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 9:14 pm

Прегръдка
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 9:17 pm

Трябва да ме научиш как ги правиш толкова яки смях

Оффтопик: йеее тегля си 7мата игра за хп Слънце
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 3:15 pm

Зу..тази седмица ИЗОБЩО няма да мога да влизам в часовете Тъжен !!
ЗАЩОТО имам УЖАСНО много работа,а и..ъъ нищо...
Таа така..
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 3:18 pm

Августус Донован написа:
ЕТО ЛОГОТО НА УЧИЛИЩЕТО:
Кабинета на Директора - Page 5 Rgh1303678820e
СЕГА ПРАВЯ НА ДОМОВЕТЕ!

Извинявам се, че спамя, ама о, Боже това е НЕВЕРОЯТНО!!!! Surprised Surprised Сърце Сърце
Мисля, че ще припадна. смях
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 25, 2011 3:21 pm

Мими Станфорд написа:
Зу..тази седмица ИЗОБЩО няма да мога да влизам в часовете Тъжен !!
ЗАЩОТО имам УЖАСНО много работа,а и..ъъ нищо...
Таа така..

Д-добре...няма нищо! Извинена си Усмивка
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Ваня ОлкемБърд

Ваня ОлкемБърд


Галеони : 1051
Живее в : Имението на Олкембърд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 19
Магическо развитие: 28

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 9:55 am

Зуу ... последното време може да не влизам, или ако влизам - рядко.
Съжалявам, но ще наваксам със всички уроци. Простоо ... ще се приготвям за матурите Тъжен
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 11:33 am

Зу искам да питам нещо за Министерството
Ще има ли Аврори...
Само питам...
Понеже нещо не ги виждам...
Или не съм ги видял... смях смях смях
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 11:35 am

Ванче извинена си! Ама аз знам кога ви минават матурите на петокласниците и ще ви следя смях

ААА Иво, пише за Аврорите ; ) Виж пак!
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 11:45 am

Де са бе?
Не ги Видим!
Аз виждам само Министри!
Прати линк!
Върнете се в началото Go down
Ваня ОлкемБърд

Ваня ОлкемБърд


Галеони : 1051
Живее в : Имението на Олкембърд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 19
Магическо развитие: 28

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 1:06 pm

Зоя Грейнджър написа:
Ванче извинена си! Ама аз знам кога ви минават матурите на петокласниците и ще ви следя смях

ААА Иво, пише за Аврорите ; ) Виж пак!

Зу следи ме ама аз съм четвърти клас Да смях
И аз НИКОГА няма да отсъствам нарочно ; )
Върнете се в началото Go down
Алис Гуанохил

avatar


Галеони : 0
Живее в : -

Статистики
Интелигентност: 15
Опит: 23
Магическо развитие: 60

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 1:45 pm

Августус, герба е невероятен, но си мислех, дали няма да е възможно да не е чак толкова анимиран ? смях Иначе браво, супер як е! Сърце Само за домовете ако можеш не ги прави чак толкова рисувани! Супер е, ще го сложим на следващия аватар на форума. О и Зу или Вики - сложете нова тема в раздел " Интересни неща " така, както съм ги направила, аз ще я оформя, защото сега нямам време. Всмисъл, темата да е за герба! Усмивка
Върнете се в началото Go down
http://чукайме.цом
Гандалф Крут

Гандалф Крут


Галеони : 40
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 5:20 pm

*Гандалф влиза разтревожен и пита г-жа Директор дали може да извини последните 3 часа защото има неотложна работа
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 5:31 pm

Извинен си, но ако утре не си напишеш РП-тата отнемам точки!
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Вен Гартен

Вен Гартен


Галеони : 2615
Живее в : Имението на Гартен в Лондон / Академията за Магии и Вълшебства Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 5:50 pm

Искам да кажа че немога да водя предмета И.М.П.
1.Нямам време...
2.Изкам да се отдам изцяло на Билкологията...
3.Във вторник и в сряда имам работа всеки ден... до към 20:30г.

Може да го махнете или просто някой друг да го води...
Ако някой друг ще го води махнете...всичко да почне от начало...
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeВто Апр 26, 2011 5:52 pm

Ама....ти....защо....как...кога....кой...
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 8:14 am

Сега, знам, че 1000 човека ще ме нападнат, но аз искам да си кажа мнението =)
Така.
Според мен това с гифовете е твърде натоварващо. Все пак, няма ли да е по-хубаво да напишеш един съдържателен РП пост, отколкото " - Алохомора! *гифче* " и само това. Няма ли да е по-хубаво вместо с изображение - ние да изразяваме чувствата, емоциите и физиономиите си чрез едно хубаво РП? Няма ли да е по-хубаво вместо гиф, на който Хърма се опитва да се усмихне, да напишем: "Вики огря всички в залата с една топла усмивка. Колкото и да й беше трудно, тя все пак успя и й стана по-леко." Или вместо гиф на Волдемор как прави Авада Кедавра да напишем "Морган се чувстваше страшно виновно, но от друга страна задоволено, че трябва да използва едно от забранените проклятия. Тя застана срещу Лестранж и за част от секундата замахна със своята пръчка.
- Авада Кедавра! - извика я и всичко утихна. Беллатрикс се свлече по земята..." и тн и тн..


Просто давам идея как да развием форума, защото как може под РП да разбирате картинка, а не текст. Нали РП-то е, за да пишем по-смислени и най-малкото по-обемни постове! Нали уж форума е РП... Ся, разбирам в Главната зала никой няма намерение да пише РП - нито аз, нито който и да било, но при положение, че някои теми са специално за РП все пак трябва да пишем РП...
На мен лично от форума най-ми харесват РП-тата на двамата Донован и на Зу, но това в момента не е важно. Давам ви пример с тях, защото почти не ползват гифове, а постовете им са по-хубави от тези с гифовете. Да не кажа, че въобще не ползват! Само Зоя от време на време, но през останалото време описва всичко с думи..

. - Дотук - .
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 10:03 am

Тази идея на мен ми харесва, ако е САМО за РП-тата!
Защото, ако например се дуелираш с някой, ще ти отнеме 100 часа да напишеш РП...
За мен тази идея е подходяща за ВСИЧКИ РП-та!
Но не и за дуели..., защото...горе вече написах.. смях смях смях
П.П. Съжалявам, че спамя, но давам мнение! Нямам думи! Нямам думи! Нямам думи!
Върнете се в началото Go down
Алис Гуанохил

avatar


Галеони : 0
Живее в : -

Статистики
Интелигентност: 15
Опит: 23
Магическо развитие: 60

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 12:49 pm

Вики, въпрос на желание е ... ти можеш да напишеш РП, но пак да използваш гифове. Хората са тук, за да виждат магии - не РПта. Никой не чете всички големи РПта. Някои искат да видят магиите, а някои и РПта и магии. Не всеки иска да пише РП за всяка магия, а е по-яко ако виждаме магиите и другите фигчета, за да добиваме престава за тези магии. Има 10 000 РП места, които съм направила, а не се пише РП. Ако и за всяка магия се пише РП, РП ще се пишат само в главната ; в гората и в града - това е положението, Вики. Не можем да задължм учениците да пишат РП за всяка магия, нито да слагат само магия и гифче. Всеки е свободен - всеки може да напише 3 000 реда РП ако иска и никой не е длъжен, но всички са длъжни да слагат гифчета за магиите, за да стане по-интересно и по-магическо! Някои хора искат да видят магиите, не да четат 10 реда измислици! Усмивка Предлагам да не махаме задължението да се слага гиф за магия - РПта си пиши колкото искаш. Както виждаш, в РП може и да не слагаш гиф - който иска си слага! Усмивка Аз като пиша РП ( не в черната гора ) не слагам гифове на магиите ( освен ако твърде много не искам да ги гледам ) Доволен Много хора искат да виждат магии - това е целта на училището, а не зубрене както в истинския живот!
Върнете се в началото Go down
http://чукайме.цом
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 12:56 pm

Значии...аз имам една тъпа идея ама мисля да я кажа смях !!:
Защо да не направим отделна тема "Кошче"..ии там ще слагате заключените главни зали.Защото според мен е малко объркващо така с тея 5-6 заключени главни зали смях !!
Ама това е само предложение Звезда Усмивка !!!

Дани:
Мислех да ги трием темите и да пускаме нови, но държа да се фукаме с мненията си Пич! смях смях Страхотна идея и вече осъществена! Усмивка 10 точки Целувка

Мими:
Благодаря,Даниии Целувка Сърце !!
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 4:16 pm

Добрееем сега ... Вики, аз също искам да виждам супер дълги РП-та, обаче те са МЪРЗЕЛИ ( нищо лично смях ) Не виждаш ли, че ги мързи дори в часовете да пишат освен ако не им се развикам и не ги заплаша с наказания! А дори някой не знаят какво е РП всъщност Нямам думи! ( Говоря за новаците, не за опитните ;дд ) А с гифовете става по-яко понеже може да ги виждаш всъщност! Обаче който му се пише, може да пише КОЛКОТО ИСКА!!! Усмивка

Дани се обади:
И няма да стане яко, ако на вцепени се слагате гиф на авада кедавра, на инкарцерус слагате вцепени се и такива ... или си намери гиф за магията или не я прави Нямам думи! Нямам думи! Нямам думи! Или си регистрирайте ваши и тва е Нямам думи!
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 6:27 pm

Предлагам В правила да се направи тема: Наказания и там всеки учител да нанася наказанията на учениците и защо са наказани. Защото тези, които нищо не пишат изобщо не заслужават да им се отнемат само точки, тъй като другите си хабят силата на пръстите, зада напишат нещо що годе хубаво.
Например:
Наказвам еди кой си, заради отсъствие в часа, да напише 2 РП-та как чисти местещите се стълби.
Ако наказанието се изпълни, дома му ще получи 20 точки, ако не го изпълни от дома му ще бъдат премахнати 10 точки и т.н.т.
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 6:28 pm

Емии добре вие си знаете смях
На Августус много ми харесва идеята, ще ги накажаааааааааааааааа Дявол Дявол Дявол Дявол Дявол Дявол Дявол Дявол
Върнете се в началото Go down
Алис Гуанохил

avatar


Галеони : 0
Живее в : -

Статистики
Интелигентност: 15
Опит: 23
Магическо развитие: 60

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 6:37 pm

Августус, сладур мой Целувка Миисли малко с тая главЪ бе мой човек Нямам думи! Езък че си толкова печен и надявам се хубав че си толуп смях смях смях Смях смях смях смях Има 5 души на кръст ти са искаш да ги наказваме вече ... Мръсен поглед Бе мислете малко бе хора ... ще остане само Мими тука накрая Нямам думи!
Върнете се в началото Go down
http://чукайме.цом
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 6:40 pm

ЗАВИНАГИ в Гримуолд Целувка Сърце Прегръдка !!
И само аз да остана ПАК ще влизам!!
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 6:43 pm

Мими Станфорд написа:
ЗАВИНАГИ в Гримуолд Целувка Сърце Прегръдка !!
И само аз да остана ПАК ще влизам!!
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 4:59 pm

Имам 2 идеи...
1. Да направим Къща на пазача на дивеча и ключовете на Гримуолд, като Форум, а не тема
А като теми
А/в къщата нали
Б/дворчето
А какво ли ще може да се прави там...
А/Учениците ще ходят на гости на пазача на дивеча под формата на РП..., който и да е пазача....
Б/Там могат да се извършват и часовете по ГЗМС
В/Могат да се извършват някои наказания..., като изключим ходене в Черната гора, а например да напишат ЗАДЪЛЖИТЕЛНО РП как яздят хипогриф или нещо от тоя сорт...

2. Да има пазач.../като Филч/
Той ще си има кабинет..., а пазача ще отговаря за учениците да не излизат след вечерния час...или да не правят магии извън часовете...и други неща.....

И само да подсетя...нали не сте забравили за идеята ми с портретите ми....

Ето и къщичката на пазача на дивеча..../това може да е снимката на самото форумче...за къщата/

Кабинета на Директора - Page 5 15cd18476ad829ac

Е ... дано ви харесат....ей сега ми хрумнаха..
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 6:16 pm

Ивайлоо .. мерси, че сподели ама няма да стане! Не защото не ми харесва, а защото сте МЪРЗЕЛИ! Аз ако ще 20 пазача да направя няма да има никакъв смисъл и вие пак ще си пишете рп-та по 5 реда сред които 5 гифа! Нямам думи! .. наистина не виждам смисъл! А СЕГА МЕ ПОДСЕТИ – ПОРТРЕТИТЕ! МАЛЕ ДОБРЕ, ЧЕ МЕ ПОДСЕТИ БОЖЕЕ ... отивам да ги правя !
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Мони Станфорд

Мони Станфорд


Галеони : 311
Живее в : Академия Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 12:19 pm

Имам една идея,Зу,но тя може да ти се стори тъпичка!
Може да направим градина в която да си говорим,а в градинада може да има и басейн и др.
Се събираме хора ще бъде и разнообразно!
Но само предлагам! Усмивка
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 12:21 pm

Вече имаме такава градинка,Симона...само че е под името "Северното крило"!!
АМА БАСЕЙН НЯМАМЕ... Мръсен поглед !!ЗАЩО НЯМАМЕ БАСЕЕЕЕЙН Смях ?!
Върнете се в началото Go down
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 29, 2011 12:36 pm

Мими Станфорд написа:
Вече имаме такава градинка,Симона...само че е под името "Северното крило"!!
АМА БАСЕЙН НЯМАМЕ... Мръсен поглед !!ЗАЩО НЯМАМЕ БАСЕЕЕЕЙН Смях ?!

Щото това е магическо училище!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на Директора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на Директора
Върнете се в началото 
Страница 5 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Кабинета по Мъгълознание
» Кабинета на Виктория Морган
» Кабинета на Проф. Донован
» ..: Кабинета на проф. Вен Гартен :..
» Кабинета на проф. Торрес

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Архиви :: Архив-
Идете на: