Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кабинета на Директора - Page 10 Viu1308091624hКабинета на Директора - Page 10 Bfi1308088891hКабинета на Директора - Page 10 Bfi1308091345d Кабинета на Директора - Page 10 Viu1308166249b

 

 Кабинета на Директора

Go down 
+14
Гарет Крейд
Мони Станфорд
Гандалф Крут
Зара Фантомхайф
Ани O'Ре Торрес
Луси Холт
Леда.
Вен Гартен
Ваня ОлкемБърд
Иво Слъгхорн
Лина Мориан
Алис Гуанохил
Августус Донован
Nelly Lovett.
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторСъобщение
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeЧет Май 26, 2011 8:28 am

Докато Вики разговаряше със Зоя и си припомняха запознанството им някакво първокурсниче влезе в кабинета и попита за разпределителния тест. Флитуик строго се обърна, едвам сдържайки смеха си и му подаде едно листче, на което бяха написани 4 въпроса с ограждане.
- Заповядай. После ги пусни в ей оная кутия * тя му посочи посребрена кутия с малък отвор отгоре *
Ето линк към темата - click

И след като си готов с разпределянето запиши и героя си, което става тук - click
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 9:02 am

Зуу...Всичко почва да пропадаа ;dd !!
1.Не разработвате палатките
2.Екскурзиите до другите училища
3.Тва време,учител и ученик на седмицата седят от 1 месец <<са видях,че сте ги изтрили ;dd
4.Мъгълския свят
5.Смъртожадните
^^ЕХОО...ВИЖТЕ колко МНОООГО неща има и имахте ТООООЛКОВА много време...Поне като няма да ги осъществявате ги изтрийте,щото седят ей така от 2-3 месеца ;dd !!
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 10:59 am

Аз за палатките и за мъгълския свят не знам Зу и Момо какво искат да правят с тях, защото те са си ги направили. Момчил уж каза, че ще оправи Куидича и Палатките, ама . . . Айде аз ще се опитам да се погрижа за мъгълския свят.
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 12:18 pm

Имам една идея...
Занчи да сложим в Лично творчество Тема РП-та...
Там като отделни теми ще има:
РП-та на Иво Флитуик....Например
Там аз ще поставям РП-тата които искам да бъдат коментирани....МООООЛЯЯЯЯ
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 12:25 pm

Добре бе Иво, нали форума е за РП. Аз какво да направя, че някои хора спамят на някои места. Тва с раздела за РП-тата няма никъв смисъл да го правим.. Има литература, където можеш да си пишеш разкази, тогава какъв е смисъла да правиш РП-та точно пък в тоя раздел. Вземи напиши някой разказ, а не РП в раздела с Лично Творчество ;дддд
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 12:28 pm

Не аз имам друго в предвид.
Там да се поставят РП-тата за коментари. Например:
РП-то, което написах в Нужната стая мисля, че е добро и искам някой да си изрази мнението! Копирамм го и го поствам в оная тема. Там ще си изказват мнението. Защото сега едно:
СТРАХОТНО Е!
В Нужната стая за РП нещо не е много хубаво нали...
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeСъб Май 28, 2011 12:35 pm

Еми ако искаш в кофата направи такава тема от сорта на "Оценяване на РП-та" и там си поставяйте РП-тата и ги коментирайте .. според мен няма нужда от цял раздел смях
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 6:27 pm

Искам да питам нещо...
КЪДЕ ПО ДЯВОЛИТЕ СА УЧИТЕЛИТЕ???
Аз нито един учител не виждам освен Ани и тука вие старейшините!
Вен не е влизал от....месец!?
Да не говорим от кога не сме имали часове!
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeПон Май 30, 2011 7:05 pm

Не сме ние виновни за това.. Всички ни напускат. >.<
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 10:01 am

А и все пак е супер тъпо да се води час само с един ученик.
Според мен по-скоро учениците започнаха да чезнат, а после и учителите.
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 10:10 am

Ами...Те и учителите са ученици... смях
Според мен трябва и те да могат да влизат в часовете...не да могат а да им е задължение като при учениците!
А...., за да не се губят часова нека учителите с по един предмет да вземат на хората, които не са влизали вече от месец!
Например Вен....От кога не е влизал??
АЗ започвам да мисля, че това за него е шега!!!!
Ако се върне като завърши на 30 юни ПОЛОВИНАТА от РЕДОВНИТЕ ще са на село!!!
И какво...Свършихме годината ли?
Аз не съм влязал в час от 3 седмици!
Не само учителите са виновни но и учениците, които май забравиха, че Гримуолд не е
Танци манци айде под масата, а вълшебство и мааааалко учене!
Още нещо...Да спрат да се преподават неща от ХП!
По Билкология да се предаде за Росенът и за тея не за...Дяволската примка!
Всички чели ХП знаят какво е дяволска примка! Който не знае да си ходи на допълнителни уроци! Точно така! КОНСУЛТАЦИИ! Или така наречени ЗИП и СИП!
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 3:48 pm

Ивайло ние часове нямаме, ти какви ЗИПове какви СИПове бълнуваш?! Мене ми писна да крещя ( да пиша с главни букви ) и вие чак тогава да се сетите да напишете някое супер нескопосано РП, НЯКОЙ ОТ ВАС (няма да казвам имена, те сами си знаят) и ние да пишеме некви супер дълги уроци и да си пилееме нервите само. Е да ама и на нас ни писва ; ) Иво, ти отиди в час по Трансфигурация да видиш КОЛКО УРОКА ВИКИ Е ПРЕПОДАЛА, А НИКОЙ НЕ СИ Е МРЪДНАЛ ПРЪСТА ДА НАПИШЕ ПОНЕ ЕДНО * ВЛИЗАМ * СЛЕД КАТО ЯВНО САМО ТОВА МОГАТ НЯКОЙ!!! КОГАТО И ТИ ЗАПОЧНЕШ ДА ВЛИЗАШ В ЧАСОВЕ ПО ТРАНСФИГУРАЦИЯ, ТОГАВА ЕЛА ДА СЕ ОПЛАКВАШ ОТ ОСТАНАЛИТЕ!!!

Вики: *сваля шапка* Ръкостискане Ръкопляскане Поклон
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 4:51 pm

^ *сваля шапка* Ръкостискане Ръкопляскане Поклон

А относно " Ами...Те и учителите са ученици...
Според мен трябва и те да могат да влизат в часовете...не да могат а да им е задължение като при учениците!
"

Ами, Иво. Те са задължени освен ръководителите на домовете и ест директорките. Аз какво да направя, ще малките пръстчета не си мърдате за някво скапано РП било то в моя час както Зу каза, било то във всеки друг. Просто.. Без думи
Върнете се в началото Go down
Гарет Крейд

Гарет Крейд


Галеони : 0

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 5:21 pm

Ми аз не пиша, защото и другите не пишат .
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 5:23 pm

Да, добро оправдание. Сигурно и другите заради това не пишат.
Върнете се в началото Go down
Гарет Крейд

Гарет Крейд


Галеони : 0

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 5:32 pm

Добро е, нали?! Ами, то има само четирима активни професори! Какво, да вземем всички часове ли?
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 5:55 pm

Нямам идея. Отиваме на към нищо. Болно ми е, че никой не прие Гримуолд на сериозно освен 4-5 човека.
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 6:13 pm

Чакайте, чакайте, чакайте!!!
Написах едно РП по Трансфигурация за един час!
ЕДИНСТВЕН аз! Ако искате сега да ги анпиша всичките, дето имам очила и ограничено време на компютъра!
По отвари съм написал ВСИЧКИ РП-та и по Влъшебство! Е по Отвари може едно две ама това го казвам от не сигурност и защото не ми се преглежда сега смях...

Писал съм ВИНАГИ РП когато имам възможност да вляза в часа!

Но добре няма да се оплаквам повече! Намигване
Върнете се в началото Go down
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 6:16 pm

Иво Слъгхорн написа:
Чакайте, чакайте, чакайте!!!
Написах едно РП по Трансфигурация за един час!
ЕДИНСТВЕН аз! Ако искате сега да ги анпиша всичките, дето имам очила и ограничено време на компютъра!
По отвари съм написал ВСИЧКИ РП-та и по Влъшебство! Е по Отвари може едно две ама това го казвам от не сигурност и защото не ми се преглежда сега смях...

Писал съм ВИНАГИ РП когато имам възможност да вляза в часа!

Но добре няма да се оплаквам повече! Намигване

И аз съм писала във почти всички часове, но по трансвигурация (ако така се пишеше де) няма въпроси и е доста трудно а и съм голям мързел...
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 6:22 pm

Кое му е трудното да напишеш едно скапано РП като съм ви написала отдолу, че искам преразкази.. Просто ей така за да си упражниш писането. Не, че часовете са ми много важни, де.
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 6:37 am

КРАЙ !!!!!!!!!!!!!!!!! това беше !!!! ПОЧВАМЕ ДА ВЛИЗАМЕ В ЧАСОВТЕ !!! ако някой не влезе ЩЕ ОТНЕМАМ ТОЧКИ! ВИЕ САМО ОТ ТОВА СЕ РАЗБИРАТЕ!
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 10:20 am

Хайде хора, искаме идеи! Давайте всичко което ви хрумне, а ние ще го направим възможно най-доброто. Видя ли, Иво, колко хора писаха като измисли това за покровителите?! Хайде, чакам идеи Буги!
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 10:26 am

Ами...Значи...
Защо да не....
Чакайте...Искате ли да има хоркрукси.
Не да си правим, а да ги търсим...
Например на Лордчо ВолдемОрчо...
Да ги намерим...и на другите ще е забавно.
Само Старейшините ще знаят как се достига и как се унищожават те.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Да има затвор..Азкабан ли ще е не ми дреме. Но да има затвор където ще затваряме смъртожадните, които да умуват как да излязат и да ни атакуват.... Така смъртожадните по-честичко ще влизат...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ами...това е май за сега...написах го в движение...
Но нека се осъществи лагерния огън!
Върнете се в началото Go down
Августус Донован

Августус Донован


Галеони : 2280
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 79
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 10:30 am

Иво Слъгхорн написа:
Ами...Значи...
Защо да не....
Чакайте...Искате ли да има хоркрукси.
Не да си правим, а да ги търсим...
Например на Лордчо ВолдемОрчо...
Да ги намерим...и на другите ще е забавно.
Само Старейшините ще знаят как се достига и как се унищожават те.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Да има затвор..Азкабан ли ще е не ми дреме. Но да има затвор където ще затваряме смъртожадните, които да умуват как да излязат и да ни атакуват.... Така смъртожадните по-честичко ще влизат...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ами...това е май за сега...написах го в движение...
Но нека се осъществи лагерния огън!

+ 1! Само че хоркруксите няма да са на Волдомор щото не искам да копираме дословно от книгата. Ще се размислим тука ръководството и може би 2/3 от нещата ще ги има в скоро време.. Буги!
Върнете се в началото Go down
http://grinmoare.roleaddict.com
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeНед Юни 05, 2011 10:57 am

Зуууу!!!!!!!! - Торрес влезе тичаща и замалко да се подхлъзне на излъскания под. Отиде направо при бюрото на Грейнджър и се огледа. Нямаше никого, но това нямаше да я спре. Тя извади един лист, взе един от химикалите на Зоя и й написа бележка, която гласеше:
"Зу, имам идея! Днес ми хрумна да отидем на екскурзия някъде в Мъгълския свят! Ще има обиколки по най-интересните туристически обекти, ще отсядаме в различни хотели...А, може и да не се ограничим само с една държава! Когато прочетеш бележката, моля те потърси ме. Ще бъда някъде из училището.
~ Ани
"
После Торрес скочи и излезе с танцова походка от кабинета.
Върнете се в началото Go down
Таис Кателин

Таис Кателин


Галеони : 39
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 4
Магическо развитие: 10

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeПет Юни 24, 2011 5:53 pm

Хорааа,реших да се върна ^^ Слънце
Върнете се в началото Go down
Таис Кателин

Таис Кателин


Галеони : 39
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 4
Магическо развитие: 10

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 5:27 pm

А и хора,искам да ви кажа,че...Т-Т ще ми слагат парола на компютъра (стояла съм твърдеее много!==) така,че няма да успея да влизам във всички часове... Тъжен Вечерта ще сядам от 8 до 10,така че ще пропусна мн нещо,но....все пак може ли да ме извините по някакъв начин? Т.Т
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 9:14 am

Разбира се, че може Усмивка Когато влизаш, ще четеш пропуснатите уроци и ще пишеш по тях. И без това крайни срокове за рп-тата няма, така, че нямаш проблеми. Радвам се, че се върна Слънце
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Таис Кателин

Таис Кателин


Галеони : 39
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 4
Магическо развитие: 10

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 9:43 am

Зоя Уинчестър написа:
Разбира се, че може Усмивка Когато влизаш, ще четеш пропуснатите уроци и ще пишеш по тях. И без това крайни срокове за рп-тата няма, така, че нямаш проблеми. Радвам се, че се върна Слънце

Охх мс Целувка
Еми всеки ден следях форума,забелязах че имате много нови идеи,че сте добавили мн нови неща и реших да се върна xD Плюс това ми липсвахте
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 6:25 am

Хора, искам да се извиня, че отсъствах толкова дълго време, но завързвах контакти в различни и много посещавани форуми, така че ми трябва банерче за реклама на Гримуолд!
Някой можещ да прави банери, ще го помоля да ми го даде по лс или направо тук, за да започнем да рекламираме форума. Пич!
И пак ви се извинявам, че ме нямаше, но вие да не сте се заблудили, че съм ви зарязала? Нееее такава лепка като мен няма да срещнете на друго място. Прегръдка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на Директора - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на Директора
Върнете се в началото 
Страница 10 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Кабинета по Мъгълознание
» Кабинета на Виктория Морган
» Кабинета на Проф. Донован
» ..: Кабинета на проф. Вен Гартен :..
» Кабинета на проф. Торрес

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Архиви :: Архив-
Идете на: