Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Академия Гримуолд
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кабинета на Директора - Page 7 Viu1308091624hКабинета на Директора - Page 7 Bfi1308088891hКабинета на Директора - Page 7 Bfi1308091345d Кабинета на Директора - Page 7 Viu1308166249b

 

 Кабинета на Директора

Go down 
+14
Гарет Крейд
Мони Станфорд
Гандалф Крут
Зара Фантомхайф
Ани O'Ре Торрес
Луси Холт
Леда.
Вен Гартен
Ваня ОлкемБърд
Иво Слъгхорн
Лина Мориан
Алис Гуанохил
Августус Донован
Nelly Lovett.
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Гарет Крейд

Гарет Крейд


Галеони : 0

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 4:03 pm

Аз имам предложение ! (чудооо ;дд ) Та, може и да е предлагано, но не ми се рови във всичките теми, затова- предлагам да се направи отделен подфорум " Животът" или нещо такова. Смисълът ще е, че например сега искам да разкрия малко от историята на Крейд,а нямам подходяща тема. Там, да може всеки, естествено с позволение от някой админ или модератор, да може да създава тема. Дори, може да се използва и за специалностите .
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 4:30 pm

Цяла тема само за да опишеш живота на Героя си? Ти сериозно ли? Това не може ли да се направи и в ОПИСАНИЕ, в профила Ослушване !?
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Таис Кателин

Таис Кателин


Галеони : 39
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 4
Магическо развитие: 10

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 5:02 pm

Зоя,да ти кажа само,че понеделник няма да съм тук. Усмивка Знам,че не е тук темата,но искам ти да знаеш и да предупредиш другите.Не можех да намеря темата за отсъствията....XDD
Ще имам важни работи понеделник,да си осведомена...Намигване
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 05, 2011 5:15 pm

Точно тука е темата Намигване Извинена си!
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Таис Кателин

Таис Кателин


Галеони : 39
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 7
Опит: 4
Магическо развитие: 10

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 9:35 am

А така ли XDD
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 3:16 pm

Зу, здрасти. Исках да ти е извиня, че толкова време не съм влизала...
Току-що прочетох какво е ставало тук.... Нямам думи! Нямам думи! Нямам думи! Нямам думи!
И да знаеш - НЕ СЪМ ВИ ЗАРЯЗАЛА. Просто тия две седмици се мъкнех все по прегледи, всеки следобед бях на психолог и т.н.....
Усмивка Сърце
Аз съм с Гримуолд и с вас! Сърце
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 3:26 pm

ПСИХОЛОГ ??????????? Surprised
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 3:30 pm

Вики Морган написа:
ПСИХОЛОГ ??????????? Surprised

Ау...няма "АНИИИИ!!! Добре дошла!" или поне едно "здрастиииии" Нямам думи! смях
Някой ден ще ви кажа, само ми напомнете...аз съм човек с много тайни... Пич! Смешно ми е!
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 3:33 pm

Смешно ми е!
АНИИИИИИИИИ ПСИХО ТАКОВААА!!! Surprised Сърце Сърце Сърце Сърце
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeПет Май 06, 2011 3:35 pm

Липсвахте мииии... Сърце Сърце Сърце Сърце
Сега някой да ме опъти до програмата и ще бъде доста добре!

Оффтопик: Много яки емотиконки...Вики... Буги!
Върнете се в началото Go down
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 3:28 pm

Зууууу...Нали има учител и ученик на седмицата.
Реших да направя нещо като грамоти за тези, които получат тази чест.
Ще ти представя само за учител на седмицата и в по-груб вариант, за да знам дали да продължавам...:


І - ви вариант:

Кабинета на Директора - Page 7 3312987R

ІІ-ри вариант:

Кабинета на Директора - Page 7 3313033h

Звезда
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 5:22 pm

АНИИИИИИ * Зу я прегърна супер мега гига силно * ТИ СИ ТУКААА ЦелувкаЦелувкаЦелувка ОБИЧАМ ТЕ ;ДД

Ааа грамотите са уникални и ще влязат в действие от понеделник като смениме ученика и учителя Намигване

ПС: Нали си на наша страна? Щастлив
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Ани O'Ре Торрес

Ани O'Ре Торрес


Галеони : 247
Живее в : Ню Йорк

Статистики
Интелигентност: 17
Опит: 23
Магическо развитие: 37

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 5:53 pm

Зоя Грейнджър написа:
АНИИИИИИ * Зу я прегърна супер мега гига силно * ТИ СИ ТУКААА ЦелувкаЦелувкаЦелувка ОБИЧАМ ТЕ ;ДД

Ааа грамотите са уникални и ще влязат в действие от понеделник като смениме ученика и учителя Намигване

ПС: Нали си на наша страна? Щастлив

Прочетох всичко! Не съм вярвала,че... Нямам думи!
А, а помниш ли лагера? Преди около месец там видях, че Даниела е в ролята на предводителка на Смъртожадните... Нямам думи!

ЗАВИНАГИ ГРИМУОЛД! Сърце Сърце Сърце Сърце
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 2:24 pm

Зу..има толкова хубави идеи,които не са изпълнение Нямам думи! ,а после казвате,че няма хора!!Еми осъществете тези идеи и ще видите как потребителите отново ще влизат всеки ден...Лагерния огън,екскурзиите..Ако ги осъществим ще видите,че на ден ще има по 10 човека та и повече,защото ЩЕ ИМА КАКВО ДА СЕ ПРАВИ!!А иначе аз..влизам,има един човек и това е Иви....Скучаем до 18:30 и почват часовете..в часовете никой почти не влиза,дори и аз понякой път,защото точно в 18:30 си идват мама и тате и вечеряме...Зу...давай да осъществим ПРЕКРАСНИТЕ идеи...и ще видиш,че ще дойдат МНОГО хора...Всички ще помогнем с каквото можем...НО нека да не оставямае прекрасните идеи неосъществени Усмивка !!
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 4:10 pm

И аз смятам, като Мими!
Трябва идеите да се осъществят!
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeПон Май 09, 2011 5:40 pm

Мими Станфорд написа:
Зу..има толкова хубави идеи,които не са изпълнение Нямам думи! ,а после казвате,че няма хора!!Еми осъществете тези идеи и ще видите как потребителите отново ще влизат всеки ден...Лагерния огън,екскурзиите..Ако ги осъществим ще видите,че на ден ще има по 10 човека та и повече,защото ЩЕ ИМА КАКВО ДА СЕ ПРАВИ!!А иначе аз..влизам,има един човек и това е Иви....Скучаем до 18:30 и почват часовете..в часовете никой почти не влиза,дори и аз понякой път,защото точно в 18:30 си идват мама и тате и вечеряме...Зу...давай да осъществим ПРЕКРАСНИТЕ идеи...и ще видиш,че ще дойдат МНОГО хора...Всички ще помогнем с каквото можем...НО нека да не оставямае прекрасните идеи неосъществени Усмивка !!


Естествено, Мими ще направя каквото мога. И все пак ... сега започнаха да влизат много повече хора...въздигаме се Скачам, скачам, йей! Скачам, скачам, йей! Скачам, скачам, йей! Скачам, скачам, йей! Скачам, скачам, йей! Скачам, скачам, йей! Скачам, скачам, йей! Скачам, скачам, йей! Скачам, скачам, йей!
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 4:52 pm

ВЪЗДИГАМЕ СЕ?!Ха...Влизам аз в 19:00 и кво да видя...САМО АЗ СЪМ ТУК!!Въздигаме се,ама ДРУГ ПЪТ!!Хайде бее..ЗАБРАВИХМЕ ЗА ГРИМУОЛД,ЗАЩОТО НЯМА КАКВО ДА СЕ ПРАВИ,ОСВЕН ДА ВЛИЗАМЕ В ЧАСОВЕТЕ,КОИТО ПЪК ВЪОБЩЕ НЯМАМЕ!!
Хайде НАЙ-накрая да осъществим тези идеи,щото ми писна да влизам и всеки път да няма никой и да няма какво да правя!!
Върнете се в началото Go down
Nelly Lovett.

Nelly Lovett.


Галеони : 9223
Живее в : Тръшкос Грейндж мн се тръшкаме там

Статистики
Интелигентност: 60
Опит: 60
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 5:06 pm

Оф да написах „ ВЪЗДИГАМЕ СЕ “ когато наистина се въздигахме ... ето че всичко пролича! Ани, Ваня, Тити, Ариана, Мишел, Симона ни оставиха без да им мигне окото! Ако влизаха поне те ... жалко...много жалко...!!
Върнете се в началото Go down
https://grimuoldschool.bulgarianforum.net
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 5:37 pm

Това ще се промени, ако пак пооправим Лагера и ако тук стават битки! Всички, които са чели ХП знаят, че има Приключение! Не просто:
Влиза в залата
-Здравейте!
Трябва да се измислят нови неща! Философски камък ли ще е Стая на тайните ли ще е изобщо не ме интересува! Но аз искам да ви кажа едно:
ЖИВНЕТЕЕЕ!!!!
Преди имаше Алекто Кароу имаше Барти Крауч Младши имаше Волдемор, а сега какво?! Учителите си драската уроците НАПРАЗНО и никой не пише, защото на всички им е СКУЧНО!
Аз ви повтарям:
ЖИВНЕТЕ! ИДЕИ! МИСТЕРИЯ! БИТКИ! ДА ИМА НЕЩА, КОИТО САМО ЕДИН УЧЕНИК ОТКРИВА! А НЕ ВСИЧКИ! Аз със удоволствие ще си напъна мозъка да измисля нещо, което ще направи Гримуолд ИНТЕРЕСЕН! НИКОЙ няма да се откаже от Гримуолд! НЕ и докато аз съм тук!
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 5:39 pm

Наща цел не бива да бъде:
ПОВЕЧЕ ХОРА!
или
РП-та!
ТРЯБВА ДА БЪДЕ:
ЗАБАВЛЕНИЕ И ПРИКЛЮЧЕНИЕ!
Лагера НАСТОЯВАМ да бъде пуснат на линия!
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 5:41 pm

Ето,че ВСИЧКО ПРОПАДНА!!Всички ни напуснаха...почти всички!!ТРЯБВА ДА НАПРАВИМ НЕЩО....НЯМА ДА СЕ ОСТАВИМ ТАКАААААААА!!!!!!!!СЕГА ЩЕ СЪЗДАМ ПРОФИЛ НА СМЪРТОЖАДЕН..И ВСИЧКО ПОЧВА..НЕ МИ ПУКА,ДОРИ САМО ВИЕ ДВАМАТА ДА СТЕ ТУК!!ЩЕ НАПРАВЯ РЕГИСТРАЦИЯ НА АЛЕКТО И ЩЕ ВЛЯЗА В ГЛАВНАТА ЗАЛА...И ЩЕ ВИДИТЕ...ТАКА ВСИЧКИ ЩЕ ПРОЧЕТАТ И ЩЕ ИМ СТАНЕ ИНТЕРЕСНО!!САМО ГЛЕДАЙТЕ!!
Върнете се в началото Go down
Белатрикс Лестранж

Белатрикс Лестранж


Галеони : 0

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:00 pm

Бля-бля от Слъгхорн!!


Последната промяна е направена от Алекто Кароу на Чет Май 12, 2011 6:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:01 pm

Бля-бля Друг път!


Последната промяна е направена от Иво Слъгхорн на Чет Май 12, 2011 6:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:29 pm

АМИ ИВО АКО МОЖЕХМЕ ДА ВЪРНЕМ ЛАГЕРА ЩЯХМЕ ДА ГО ВЪРНЕМ, КАКТО ВИЖДАШ ДАНИЕЛА ГО ПРЕВЗЕ, ЗАЩОТО ТЯ ГО НАПРАВИ, СЛЕДОВАТЕЛНО НИЩО НЕ Я СПИРА. Моля ?
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:34 pm

УТРЕ Е ПЕТЪК!!
Нали Даниела каза,че до петък Гримуолд ще бъде хакнат Нямам думи! !!
ХОРАА..КАКВО ЩЕ ПРАВИИИИМ?!
Върнете се в началото Go down
Лина Мориан

Лина Мориан


Галеони : 860

Статистики
Интелигентност: 5
Опит: 8
Магическо развитие: 13

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:40 pm

Мими Станфорд написа:
УТРЕ Е ПЕТЪК!!
Нали Даниела каза,че до петък Гримуолд ще бъде хакнат Нямам думи! !!
ХОРАА..КАКВО ЩЕ ПРАВИИИИМ?!

Утре е петък 13-ти..

Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:41 pm

Иви Макферсън написа:
Мими Станфорд написа:
УТРЕ Е ПЕТЪК!!
Нали Даниела каза,че до петък Гримуолд ще бъде хакнат Нямам думи! !!
ХОРАА..КАКВО ЩЕ ПРАВИИИИМ?!

Утре е петък 13-ти..


ЛЕЛЕ ЧЕ СЪВПАДЕНИЕ!!!! Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях
Върнете се в началото Go down
Луси Холт

Луси Холт


Галеони : 785
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност: 3
Опит: 6
Магическо развитие: 9

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:41 pm

Иви Макферсън написа:
Мими Станфорд написа:
УТРЕ Е ПЕТЪК!!
Нали Даниела каза,че до петък Гримуолд ще бъде хакнат Нямам думи! !!
ХОРАА..КАКВО ЩЕ ПРАВИИИИМ?!

Утре е петък 13-ти..


ВЕРНО БЕЕЕЕЕ.....не не не не не неееееееееееее!!ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА СТАВА..НЕ,НЕЕЕЕЕ!!!
ЗАЩО ТОЧНО ТОЗИ ПЕТЪЪЪЪЪККК?!НЕ,НЕЕЕЕЕЕ......ЪГХХХХ!!!!
Върнете се в началото Go down
Леда.
Зам. директор
Леда.


Галеони : 1770
Живее в : Калифорния

Статистики
Интелигентност: 39
Опит: 45
Магическо развитие: 100

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:42 pm

Ах какви сте ми суевернички Целувка Ужасен смях
Върнете се в началото Go down
Иво Слъгхорн

Иво Слъгхорн


Галеони : 891
Живее в : Гримуолд

Статистики
Интелигентност:
Опит:
Магическо развитие:

Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 6:44 pm

Вики Морган написа:
Ах какви сте ми суевернички Целувка Ужасен смях

Аз не съм! Мими е...
Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Смешно ми е! Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях Ужасен смях
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на Директора - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на Директора   Кабинета на Директора - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на Директора
Върнете се в началото 
Страница 7 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Кабинета по Мъгълознание
» Кабинета на Виктория Морган
» Кабинета на Проф. Донован
» ..: Кабинета на проф. Вен Гартен :..
» Кабинета на проф. Торрес

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Академия Гримуолд :: Архиви :: Архив-
Идете на: